Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +5 °C
Apmācies
Piektdiena, 23. februāris
Haralds, Almants

LNSO

Izskanēs LNSO kamermūzikas koncerts No Parīzes līdz Berlīnei

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) ceturtdien, 15. februārī, plkst. 19.00 Lielajā ģildē aicina uz kamermūzikas koncertu No Parīzes līdz Berlīnei. Koncertprogrammas centrā – Francijas un Vācijas komponistu seksteti pūšaminstrumentiem un klavierēm, informēja orķestra pārstāvji.

Koncertzāles Latvija piecu gadu jubilejā uzstāsies LNSO Tarmo Peltokoski vadībā

7.⁠ ⁠aprīlī plkst. 18.00 gaidāms koncertzāles Latvija piecu gadu jubilejas sezonas vērienīgākais notikums – Gustava Mālera 2. simfonijas Augšāmcelšanās iestudējums ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Valsts Akadēmisko kori Latvija, solistēm Perīnu Madefu, Zandu Švēdi un diriģentu Tarmo Peltokoski.

LNSO koncertā uzstāsies vijolnieks Daniils Bulajevs un diriģents Aivis Greters

Piektdien, 12. janvārī, plkst. 19.00 Lielās ģildes velves pieskandinās Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) koncerts LNSO, Ešenvalds, Čaikovskis un Dvoržāks. Kopā ar orķestri klausītājus priecēs vijoles virtuozs Daniils Bulajevs un viens no spilgtākajiem jaunajiem Latvijas diriģentiem – Aivis Greters, informēja koncerta rīkotāji.

Foto: Izskanējis LNSO tradicionālais Vecgada koncerts

Pagājušā gada nogalē Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) aizvadīja savu tradicionālo Vecgada koncertu. Koncertā Franču mūzikas dzīres kopā ar LNSO un franču diriģentu Žanu Klodu Kazadesī uz skatuves kāpa arī talantīgā latviešu vijolniece Kristīne Balanas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide