Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +25 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

LNSO

LNSO uz diviem gadiem pamet Lielo ģildi. Kur notiks koncerti?

Uzsākot 99. koncertsezonu, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) sper soli ārpus ierastā, un uz nama renovācijas darbu laiku pamet savu mājvietu – Lielo ģildi. Taču orķestris ir parūpējies, lai jaunā sezona būtu aizraujošu muzikālu piedzīvojumu pilna, klausītājus turpinot priecēt Hanzas peronā, Rīgas Latviešu biedrības namā, Mūzikas namā Daile, kā arī koncertzālēs visā Latvijā.

Pie LNSO pults atgriežas diriģents Modests Pitrens

Ceturtdien, 18. aprīlī, plkst. 19 Lielajā ģildē pie Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) pults stāsies viens no pasaulē iemīļotākajiem savas paaudzes lietuviešu diriģentiem, bijušais Latvijas Nacionālās operas galvenais diriģents Modests Pitrens

Visa pasaule vienā simfonijā. Rīgā un Ventspilī skanēs Mālera un Vāgnera meistardarbi

Koncertprogrammā LNSO, koris Latvija un Mālera Otrā Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris diriģenta Tarmo Peltokoski vadībā Rīgā un Ventspilī atskaņos Riharda Vāgnera operas Tristans un Izolde ievadu, kā arī kopā ar Valsts akadēmisko kori Latvija, soprānu Perīnu Madefu un mecosoprānu Zandu Švēdi sniegs Gustava Mālera Otrās simfonijas Augšāmcelšanās lasījumu.

LNSO nedēļas nogalē dodas koncertēt uz Franciju

Šajā nedēļas nogalē Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) dodas uz Franciju, lai kopā ar dāņu vijolnieci Annu Agafiju Egholmu un franču maestro Žanu Klodu Kazadesī sniegtu koncertu Ēksanprovansas Lielajā teātrī (Grand Théâtre de Provence), atskaņojot Fēliksa Mendelszona-Bartoldi Vijoļkoncertu un Nikolaja Rimska-Korsakova simfonisko svītu Šeherezade.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide