Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Kriminālvajāšana

VID nodod kriminālvajāšanai sešas personas par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu lielos apmēros

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētajai prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai nosūtījusi kriminālprocesu pret sešām personām par izvairīšanos no nodokļu nomaksas un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu lielos apmēros, aģentūru LETA informēja VID.

VID kriminālvajāšanai nodod lietu par 78,6 kg hašiša kontrabandu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevusi kriminālprocesu pret 1977. gadā dzimušu Krievijas pilsoni par sevišķi bīstamas narkotiskās vielas – hašiša - kontrabandu lielā apmērā.

Līdz spriedumam esot jāļauj strādāt Saeimā

Saeimas Kārtības rullī ir noteikts, ka Saeimas deputātam, pret kuru uzsākta kriminālvajāšana, ir liegts piedalīties Saeimas un komisiju sēdēs, kā arī citu institūciju darbā, kur Saeima viņu ievēlējusi vai apstiprinājusi. Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA) ierosinājusi saglabāt esošo kārtību, lai nodrošinātu katra deputāta politisko atbildību. Taču Juridiskās komisijas vairākums otrdien, sākot gatavot izskatīšanai otrajā lasījumā grozījumus Saeimas Kārtības rullī, spīkeres priekšlikumu noraidīja.

Kriminālvajāšanai nodod lietu par piekaramo griestu nobrukšanu Pumpuru vidusskolā

Valsts policijas Jūrmalas icirkņa Kriminālpolicija noslēgusi izmeklēšanu un nodevusi Rīgas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanai lietu par piekaramo griestu nobrukšanu Pumpuru vidusskolā Jūrmalā. Procesa ietvaros par aizdomās turamajiem atzītas četras personas – arhitekts, būvuzraugs, būvdarbu vadītājs un apakšuzņēmēja firmas pārstāvis, portālu Diena.lv informēja Valsts policija.

Pret diviem bijušajiem prokuroriem un diviem policistiem sākta kriminālvajāšana

Ģenerālprokuratūra nolēmusi sākt kriminālvajāšanu pret diviem bijušajiem prokuroriem un divām Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes amatpersonām.Ņemot vērā, ka pirmstiesas izmeklēšana krimināllietā nav pabeigta, plašāku informāciju prokuratūra šobrīd nesniegs, aģentūrai LETA teica prokuratūras preses pārstāve Una Rēķe.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide