Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kalifornija

Kalifornija maksājusi miljoniem dolāru bezdarbnieka pabalstos cietumniekiem

Kalifornijas štata bezdarbnieka pabalstu maksāšanas sistēma ir tik slikti funkcionējoša, ka štats ir apstiprinājis vairāk nekā 140 miljonu ASV dolāru izmaksāšanu bezdarbnieka pabalstos vismaz 35 000 cietumnieku, tai skaitā labi zināmiem notiesātiem slepkavām, otrdien paziņoja vietējie un federālie prokurori.

Kalifornija kļuvusi par ASV štatu ar vislielāko Covid-19 gadījumu skaitu

Kalifornija trešdien paziņoja, ka ir kļuvusi par ASV štatu ar vislielāko Covid-19 gadījumu skaitu, apsteidzot Ņujorku. Štata veselības aizsardzības amatpersonas pavēstīja, ka Kalifornijā ir reģistrēti 413 576 inficēšanās ar jauno koronavīrusu gadījumi, un 7870 no inficētajiem ir miruši.

Kalifornijā jaunnedēļ varētu atsākt kino uzņemšanu

ASV Kalifornijas štats pirmdien, 25. maijā, nāks klajā ar vadlīnijām, kas vairākos pavalsts apgabalos, iespējams, pat jau jaunnedēļ ļaus atsākt kino un televīzijas filmu uzņemšanu, trešdien pavēstīja štata gubernators Gevins Ņūsoms. Tiesa gan, galvenajā industrijas centrā Losandželosā tas pagaidām vēl notikt nevarēs.

Kalifornijā 800 000 klientu tiks atslēgta elektroapgāde

ASV komunālo pakalpojumu uzņēmums Pacific Gas and Electric (PG&E) gatavojas atslēgt elektroapgādi 800 000 klientu Kalifornijas štatā, lai novērstu ugunsgrēku izraisīšanos no bojātām elektrolīnijām.

Trampa administrācija apsūdz Kaliforniju ūdens piesārņojumā

ASV prezidenta Donalda Trampa administrācija, eskalējot savu cīņu ar Kalifornijas štatu, ceturtdien apsūdzēja štatu, ka tas neaptur ūdens piesārņojuma rašanos no tādiem avotiem kā cilvēku ekskrementi un urīns, ko bezpajumtnieki atstāj uz ietvēm tādās lielpilsētās kā Losandželosa un Sanfrancisko.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide