Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis

Jūrmala

Nosaukti Jūrmalas vēsturiskās arhitektūras balvas 2022 finālisti

Šogad pirmo reizi piešķirs Jūrmalas vēsturiskās arhitektūras balvu, kas atzīmēs iepriekšējā gadā viskvalitatīvāk atjaunotās, restaurētās un pārbūvētās kultūrvēsturiskās ēkas Jūrmalas valstspilsētā. Balvas rīkotājs Kultūrtelpas un vides dizaina centrs ir nosaucis piecus finālistus, kas turpinās cīņu par galvenajām godalgām.

Jūrmalā februārī par 8,5% pieaugs siltumenerģijas tarifs

Jūrmalā no 1.februāra siltumenerģijas tarifs pieaugs par 8,5% līdz 69,97 eiro par megavatstundu (MWh), liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes lēmums.

FOTO: Jūrmalnieki izveidojuši savu goda tērpu

Jūrmalā izveidots savs goda jeb svētku tērps – šā gada novembrī pabeigta sieviešu un vīriešu goda kārtas paraugeksemplāru izgatavošana. Jūrmalas goda tērps ir jaunrade, tā koncepts veidots, par pamatu ņemot etnogrāfisko tērpu veidošanas standartu un pētot tautastērpu valkāšanas tradīcijas Jūrmalas un Rīgas apkārtnē, informē Jūrmalas dome

Vērsīsies Satversmes tiesā

Jūrmalas dome nākamnedēļ varētu lemt par vēršanos Satversmes tiesā sakarā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) lēmumu apturēt Jūrmalas domes saistošos noteikumus par iebraukšanas maksas perioda pagarināšanu visa kalendārā gada ietvaros, tātad ārpus vasaras sezonas. Ļoti iespējams, ka VARAM iebildumu rezultātā nākamajā gadā iebraukšanas maksa būs līdzšinējā – divi eiro par reizi – un tiks ieviesta tikai vasaras sezonā. Taču plānotos ienākumus pašvaldība varētu mēģināt iegūt citādi, proti, izveidojot maksas autostāvvietas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide