Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +13 °C
Apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Cena

Pārtika kļūst dārgāka! Ko darīt?

Maize, gaļa, piens, olas, visi pārtikas produkti kļūst dārgāki, un tas, visticamāk, turpināsies ar pieaugošu tendenci šā gada vasarā, rudenī un ziemā, ik sezonai pienākot ar jaunu piecenojumu. Vai Latvija sevi var paēdināt, par kādu cenu, un kā cenu lēcienu mīkstināt? Par to Diena iztaujāja Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes valdes locekli Gunti Gūtmani.

FM: Bažas raisa augošās rūpniecības izejmateriālu cenas

Lai gan pašreizējā situācija liecina par augstu pieprasījumu Latvijas rūpnieku precēm, bažas raisa augošās rūpniecības izejmateriālu cenas, kuru mazināšanās sagaidāma izejvielu piedāvājumam esot vienlīdz lielam ar pieprasījumu, aģentūrai LETA atzina Finanšu ministrijā (FM).

Zelta cena sasniedz vairāk nekā divos gados augstāko līmeni

Zelta cena trešdien sasniegusi augstāko līmeni pēdējo vairāk nekā divu gadu laikā, investoriem pievēršoties tā dēvētā drošā patvēruma investīcijām pēc Lielbritānijas balsojuma par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES).

Kad meža ogām veselības cena

Mellenes, meža zemenes un gailenes - tās ir pašlaik Rīgas Centrāltirgū biežāk tirgotās savvaļas dabas veltes. Diena šās nedēļas pirmajā pusē pārliecinājās, ka cenas gan ogām, gan sēnēm ir visai augstas un krietni pārsniedz gaļas cenas, nemaz nerunājot par tādām dārza veltēm kā zemenes vai ievestie saldie ķirši, persiki un nektarīni.

Pētījums: Ārsti mēdz nerēķināties ar pacienta pirktspēju un izraksta dārgākas zāles arī tad, kad varētu to nedarīt

Stacionāros strādājošo specialitāšu ārsti mēdz nerēķināties ar pacientu maksātspēju un nozīmē dārgus medikamentus arī gadījumos, kad ir pieejama lētākas līdzvērtīgas terapeitiskās efektivitātes zāles, ko pacients varētu atļauties, secināts biedrības Veselības projekti Latvijai veiktajā pētījumā par labas pārvaldības principu īstenošanu ambulatorajā zāļu un medicīnisko ierīču kompensācijas sistēmā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide