Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Baltijas valstis

Lielbritānija varētu uz Baltijas valstīm un Poliju nosūtīt vairākus simtus karavīru

Ņemot vērā Krievijas karavīru koncentrēšanu pie Ukrainas robežām, Lielbritānija apsver iespēju nosūtīt vēl vairākus simtus karavīru uz Baltijas valstīm un Poliju, piektdien vēsta laikraksts The Times, atsaucoties uz informētu avotu Lielbritānijas Aizsardzības ministrijā un paskaidrojot, ka šis solis būtu vērsts uz Krievijas atturēšanu.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 7057 cilvēki; Igaunijā -3845

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 7057 cilvēkiem un reģistrēti deviņi Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 3845 cilvēkiem, kā arī reģistrēti četri Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, ceturtdien paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējies vēl 4051; Igaunijā – 2438

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 4051 cilvēkam un reģistrēti seši Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā nficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 2438 cilvēkiem, kā arī reģistrēti četri Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, ceturtdien paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 2680; Igaunijā -1981

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 2680 cilvēkiem un reģistrēti deviņi Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, otrdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt, Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 1981 cilvēkam, kā arī reģistrēti trīs Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, tostarp miris septiņus gadus vecs zēns, otrdien paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 2278 cilvēki; Igaunijā - 1497

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 2278 cilvēkiem un reģistrēti 18 Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, otrdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 1497 cilvēkiem, kā arī reģistrēts viens Covid-19 izraisīts nāves gadījums, otrdien paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1208 cilvēki; Igaunijā atklāti vēl 686 saslimstības gadījumi

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 1208 cilvēkiem un reģistrēti 17 Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 686 cilvēkiem, kā arī reģistrēts viens Covid-19 izraisīts nāves gadījums, pirmdien paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 639 cilvēki; Igaunijā vēl 535

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 639 cilvēkiem un reģistrēti 13 Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 535 cilvēkiem, kā arī reģistrēti septiņi Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, pirmdien paziņojis Veselības departaments.

Baltijas valstis paaugstinās savu bruņoto spēku gatavību

Reaģējot uz drošības situācijas pasliktināšanos reģionā, Latvija, Lietuva un Igaunija paaugstinās savu bruņoto spēku gatavību un veiks plānošanas pasākumus, lai reaģētu uz jebkāda veida situācijas eskalāciju, aģentūru LETA informēja Latvijas Aizsardzības ministrijas (AM) Preses nodaļā.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 2123 cilvēki; Igaunijā – 618

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 2123 cilvēkiem un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi 12 cilvēku dzīvību, trešdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 658 cilvēkiem un reģistrēts viens Covid-19 izraisīts nāves gadījums, trešdien paziņojis Veselības departaments.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide