Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Augstākā tiesa

AT priekšsēdētājs: Jēkabpils traģēdijas cēloņi ir sistēmisku trūkumu kopums vardarbībā cietušas personas aizsardzībā

Jēkabpils traģēdijas cēloņi ir vairāku sistēmisku trūkumu kopums vardarbībā cietušas personas aizsardzības un vardarbīgās personas sodīšanas mehānismā, šodien prezentējot izvērtējumu tiesu sistēmas darbam vardarbības lietās, vērtēja Tieslietu padomes priekšsēdētājs, Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs.

SPRK būs jāatlīdzina zaudējumi Dobeles HES dubultā tarifa lietā

Augstākā tiesa (AT) atstājusi negrozītu Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) uzlikts pienākums atlīdzināt SIA Dobeles HES zaudējumus saistībā ar saražotās elektroenerģijas pārdošanu par dubulto tarifu.

Dace Helmane: Augstākās tiesas zemākais standarts

Visbiežāk es komentēju uzņēmumu vadības ilgtspējas un korporatīvās pārvaldības jautājumus, lai veicinātu labu, caurspīdīgu pārvaldību Latvijā. Tomēr šoreiz uzskatu par savu pienākumu izcelt kliedzošu piemēru no augstākās tiesas priekšsēdētāja puses, kā nevajag darīt amatpersonai ar publisku kritiku pret saviem padotajiem, potenciāli ietekmējot arī citu padoto lēmumus.

ZZS vēl spriedīs par Osipovas atbalstīšanu AT tiesneses amatam

Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) vēl būs jāspriež par to, vai atbalstāma Latvijas Universitātes profesores, bijušās Satversmes tiesas (ST) tiesneses un priekšsēdētājas Sanitas Osipovas kandidatūra Augstākās tiesas (AT) tiesneses amatam, pastāstīja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Viktors Valainis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide