Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +27 °C
Skaidrs
Piektdiena, 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone

Ziņas

Sākt ar dažiem eiro © DIENA

Krāšanas motivācija, mērķi un ieradumi mēdz būt dažādi un dažkārt – visai inovatīvi. Piemēram, ir cilvēki, kuri ik mēnesi atlicina tādu summu, kas atbilst mēneša augstākajai (vai ziemā – zemākajai) temperatūrai. Ja pagājušajā gadā kāds praktizēja šādu krāšanas pieeju, tad Ziemassvētku dāvanām būtu iespējams atlicināt ap 300 eiro.

Autobusi uz zaļā ceļa © DIENA

Eiropas Savienība (ES) ir izvirzījusi mērķi līdz 2050. gadam Eiropu padarīt klimatneitrālu, tomēr patlaban nav plāna, kā atbalstīt tālsatiksmes autobusus pārejā uz oglekļneitrāliem risinājumiem.

Turpinot paplašināšanos Baltijā, pērn Grenardi Group apgrozījums palielinājās par 40%

AS Grenardi Group (turpmāk – Grenardi Group), vadošais juvelierizstrādājumu veikalu tīkls Baltijā, pērn turpināja paplašināties Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ar GRENARDI un GIVEN veikalu zīmoliem. Līdz ar 11 jaunu tirdzniecības vietu atvēršanu pērnajā gadā, Grenardi Group Baltijas valstīs pašlaik ir 82 veikali. 2023. gadā Grenardi Group mazumtirdzniecības apgrozījums palielinājās par 40%, liecina neauditētie konsolidētie finanšu rezultāti. Pieaugumu veicināja mazumtirdzniecības tīkla paplašināšanās, pārdošanas apjoma pieaugums esošajā veikalu tīklā un GRENARDI iegāde.

Vidi ietekmē arī internets © DIENA

Eiropā 2022. gadā bija aptuveni 2,7 miljardi tā dēvētā lietu interneta savienojumu, to vidū, piemēram, dažādas valkājamas ierīces, viedās mājas aprīkojuma elementi, drošības sistēmas, termostati un viedā transporta risinājumi.

Izveidota jauna alus darīšanas nozari pārstāvoša organizācija

Izveidota jauna alus darīšanas nozari pārstāvoša organizācija - biedrība "Latvijas Neatkarīgie aldari", liecina "Firmas.lv" informācija. Par biedrības valdes priekšsēdētāju iecelts Reinis Plaviņš, kurš ir viens no īpašniekiem alus darītavai SIA "Zlaukts", kas strādā ar alus zīmolu "Labietis".

Valsts drošības jautājums © DIENA

Viena no bīstamākajām izpausmēm finanšu krāpnieku shēmās ir mākslīgā intelekta (MI) ienākšana mūsu saziņā – gan rakstos, gan cita veida komunikācijā.