Tomēr, kā Dienai pastāstīja Latvijas Romas katoļu baznīcas informācijas centra pārstāve Vita Briže, īstais Jānis Pujats uzskatījis, ka konts aizskar viņa godu, un pieprasījis tā slēgšanu.
«Pēc kardināla lūguma Twitter administrācijai iesniedzām iesniegumu, jo tika aizskarts kardināla Pujata gods. Ja kāds uzdodas par citu personu, tas ir pārkāpums. Jebkura persona, kas uzskata, ka viņas gods ir aizskarts, var aizpildīt Twitter šādu anketu. Kardinālam nav Twitter konta, taču internetu, protams, viņš izmanto,» Dienai norādīja V. Briže. Konts, kurā bija atrodami tādi domu graudi kā «Šonakt gaidāmā vētra sasniegšot orkāna spēku. Jāpiešņorē akmeņi talāra apakšmalai», esot bloķēts dažu dienu laikā pēc iesnieguma uzrakstīšanas. Tomēr tam jau atradušies sekotāji, piemēram, izveidots konts ar ļoti līdzīgu nosaukumu «kardinalsPujats».
V. Šeļmanovs-Plešs skaidro, ka sabiedrībā pazīstamu cilvēku viltus profili tviterī ir visai izplatīta parādība ne tikai Latvijā, piemēram, daudzviet visai populāri esot mirušu slavenību tvitera konti. Viņš norāda, ka tviteris automātiski bloķē dažādus «botu» kontus, ar kuriem automatizētā veidā tiek izplatītas mēstules vai datorvīrusi, taču viltvārdības gadījumos rīkojas tikai pēc individuāla iesnieguma.
Starp Latvijas sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, kuriem tikuši piedēvēti viltus profili tviterī, minama arī aizejošā Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītāja Irēna Krūmane, eksprezidenta Valda Zatlera sieva Lilita Zatlere un politiķe Sandra Sondore-Kukule (ZRP).