Projektu metus iesnieguši arhitektu biroji Vizuālās modelēšanas studija, Arhis, Nams un REMM, un tie kopš vakardienas aplūkojami LFF mājaslapā internetā. Turpat lasāms, ka projekta darba uzdevums bija mūsdienīga sporta centra sportistu un apmeklētāju vajadzībām radīšana, centram arī jāatbilst UEFA III kategorijas stadiona prasībām. Plānots, ka jaunā stadiona un infrastruktūras būvniecību pabeigs 2014. gada pirmajā pusē. Kompleksā ietilps arī treniņu futbola laukums un multifunkcionāls sporta laukums, pastāstīja LFF Stadionu un infrastruktūras attīstības komitejas priekšsēdētājs Vladimirs Žuks. Vaicāts par iespējamām kompleksa izmaksām, LFF prezidents Guntis Indriksons atbild, ka tās nevar pārsniegt astoņus miljonus latu, kurus izdošoties savākt no sponsoriem.
Izglītības un zinātnes ministrija LU stadionu K. Barona ielā 2000. gadā nodeva Rīgas domei, un tolaik arguments bija stadiona sakārtošana un augstas klases sporta bāzes ierīkošana. Šobrīd stadiona tribīnes nav izmantojamas, jo ir avārijas stāvoklī. Stadiona ēkas un zeme Rīgas domei piederēs arī pēc projekta īstenošanas, jo ar LFF pašvaldība slēgs līgumu par stadiona nodošanu bezatlīdzības lietošanā. Rīgas dome stadiona būvniecībai naudu piešķirt neplāno. Zemes un ēku lietošanas līgumu slēgs tikai tad, kad projekts būs pilnībā saskaņots un uz tā būs visu institūciju zīmogi par saskaņošanu, uzsver Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs. «Viss, ko viņi uzbūvēs, paliks Rīgas pilsētai,» apgalvo O. Burovs. «Esošajā situācijā tas ir labākais pieejamais risinājums,» izteicās V. Žuks. Savukārt G. Indriksons uzsver, ka sporta infrastruktūra būs pilsētas īpašums, bet LFF ēkai, kuru arī paredzēts būvēt, ir jābūt LFF īpašumam, un, ja neizdosies par to vienoties, nāksies šo ēku būvēt citā vietā. O. Burovs norāda, ka pēc kompleksa pabeigšanas treniņlaukumu varēs izmantot arī bērnu futbolkomandas un LU sportisti.
LFF nesaskata pretrunu tajā, ka metu konkurss jau ritēja pilnā sparā, kad paralēli tika izsludināta aptauja, ko rīdzinieki vēlētos jaunajā kompleksā redzēt. «Aptaujā uzskaitītās funkcijas ir tikai iespējamās papildu funkcijas,» norāda V. Žuks. G. Indriksons uzsver, ka galvenais ir ievērot FIFA un UEFA prasības, kam jābūt stadionā, lai tur varētu rīkot starptautiskas spēles. G. Indriksons arī atgādina, ka LFF plānos ir līdz 2018. gadam uzbūvēt stadionu ar 8000 - 10 000 skatītāju vietām, kas atradīsies A. Deglava un A. Saharova ielas krustojumā.