Nepārspīlēsim! Referendumu lielvalsts Eiropā (un, iespējams, arī pasaulē) ir un paliek Šveice, valsts, kuru Latvijai nepārspēt nedz ar ministriju zemo skaitu (Šveicē - 7), nedz PVN pārtikai, kas Šveicē ir tikai 2,4%! Un, kā mums labi zināms, referendumi ir notikuši ne tikai rakstā minētajās Šveicē, Spānijā, Austrijā, Polijā, Lietuvā, Rumānijā un Slovēnijā, bet arī Skandināvijas valstīs un pat Grieķijā!
Umcacā. Vai ir iespēja, ka tautas vēlmes un vajadzības uzklausa arī citādā veidā? Mums demokrātijas nav, jo arodbiedrības ignorē! Kaut arī likumi pastāv, tos ignorē visos līmeņos! Tad ko darīt?
Peļņā uz Āfriku, Diena, 1.08.2012.
Ezis. Nu paldies par rakstu! Vienīgi sākumkapitāls ir vajadzīgs lielāks un risks ir augstāks, informācijas par šīm zemēm šeit nav. Viens - ir aizlidot ar vīzu un kāda apmaksātu biļeti, otrs - ir darīt pašam par savu naudu, kuras knapi pietiek uz vienu galu! Piebalgs nav spējīgs vairs domāt Latvijas iedzīvotāju līmenī.
Kad strādāju… septiņus gadus par augstskolas pasniedzēju tieši Rietumāfrikā, tad viss bija lieliski. Problēmas neskāra iebraucējus, vēlāk, iespējams, tas mainījās. Dzīve bija droša un skaista, mājās kalpone, pavārs utt. Katru māju sargāja trepēs dzīvojoši vietējie sargi, kas par visu atbildēja. Cenas - zemas, serviss - labs... Sapņu dzīve, par kādu te nekad pat nesapņot...
Monitors. Pirms braukšanas peļņā uz Āfriku der iepazīties ar klasisko Džozefa Konrāda garstāstu Tumšā sirds, kas balstīts uz autora personiskajiem iespaidiem par to, kas viņu sagaidīja beļģu Kongo. Ja gribas eksotiku, tad Dienvidaustrumāzija ir daudz pievilcīgāka.
Par naudu tikai aiz durvīm, Diena, 1.08.2012.
Nelēmējs. Tas nav nekas cits kā korupcijas paveids - tu man, es tev utt. Un arī bailes no savas nekompetences un nespējas pamatot savas domas. Kopumā nožēlojami.