Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ASV

ASV viceprezidenta amata kandidātus debatēs nošķirs organiskais stikls(1)

Trešdien gaidāmajās ASV viceprezidenta amata kandidātu debatēs uz debašu skatuves starp republikāni patlabanējo viceprezidentu Maiku Pensu un demokrāti senatori Kamalu Harisu būs organiskā stikla norobežojums, lai sāncenšus labāk pasargātu no koronavīrusa izplatības riskiem, pavēstīja kampaņas asistents.

Kritizē ASV prezidenta bezatbildību © DIENA(14)

Ar koronavīrusu inficētā ASV prezidenta Donalda Trampa politiskie pretinieki ir skarbi kritizējuši amerikāņu līdera lēmumu pamest slimnīcas palātu, lai caur automašīnas logu pamātu ar roku atbalstītājiem. Mediķi uzskata, ka prezidenta rīcība riskam pakļāvusi par viņa drošību atbildīgos Slepenā dienesta darbiniekus.

Pandēmijas ēnā izziņos Nobela balvas laureātus © DIENA(1)

Lai gan jau šonedēļ tiks paziņoti prestižās Nobela prēmijas laureāti, intriga par uzvarētājiem ir saglabājusies un eksperti apgalvo, ka šogad ir īpaši grūti censties tos uzminēt. Savukārt jaunā koronavīrusa pandēmija ir piespiedusi veikt pārmaiņas ilggadējās balvas pasniegšanas tradīcijās.

Trampam pozitīvs Covid-19 tests(23)

ASV prezidentam Donaldam Trampam un viņa dzīvesbiedrei Melānijai Trampai konstatēta inficēšanās ar Covid-19, piektdien tviterī pavēstījis Baltā nama saimnieks.

Lēmums Asanža izdošana lietā tiks pieņemts 4.janvārī(2)

Lēmums lietā par tīmekļa projekta WikiLeaks dibinātāja Džūljena Asanža izdošanu ASV, kur viņam būtu jāatbild uz apsūdzībām spiegošanā, tiks pieņemts nākamā gada 4.janvārī, ceturtdien nolēma Asanža lietas prezidējošā tiesnese Vanesa Baraicera.