Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +10 °C
Apmācies
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Kino/TV

No Pansijas pilī līdz TTT meitenēm. Prezentēti deviņi jauni topošo filmu projekti

Nacionālais Kino centrs tiešsaistē publicējis ierakstus no prezentācijas 4 seriāli + 5 filmas. Ko gaidīt? – tā ir iespēja iepazīties ar deviņiem topošajiem kinodarbiem, kas uz ekrāniem nonāks, sākot ar nākamā gada janvāri. Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu top četras daudzsēriju filmas, viena pilnmetrāžas dokumentālā filma un četras pilnmetrāžas spēlfilmas, informēja Nacionālā Kino centra pārstāvji.

Patriotu nedēļai portālā filmas.lv vairāk nekā 20 000 skatītāju no 70 pasaules valstīm

Latvijas valsts svētkiem veltīto Patriotu nedēļas tiešsaistes festivālu, ko portālā filmas.lv no 11. novembra līdz 19. novembrim rīkoja Nacionālais Kino centrs sadarbībā ar Ārlietu ministriju, apmeklējuši vairāk nekā 20 000 skatītāji no 70 pasaules valstīm, liela interese bijusi arī par citām portālā ievietotajām Latvijas filmām, kas bez maksas pieejamas gan visur pasaulē, gan tikai Latvijā, informēja NKC pārstāve Kristīne Matīsa.

Latvijas kopražojuma filma Pieci ar pusi mīlas stāsti kādā dzīvoklī saņem balvu Tallinas kinofestivālā

Tallinā noslēdzies Ziemeļeiropas vērienīgākais filmu nozares notikums – Tallinas starptautiskais kinofestivāls Melnās naktis (Pimedate Ööde Filmifestival jeb PÖFF). Programmā Rebels With a Cause par labāko tika atzīta režisora Toma Vengra spēlfilma Pieci ar pusi mīlas stāsti kādā dzīvoklī, Lietuvas, Latvijas un Īrijas kopražojums, informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Notiks Artdocfest/Riga iesildošās dienas

Kinoteātrī Splendid Palace no 3. līdz 5. decembrim notiks 4. Starptautiskā dokumentālā kinofestivāla Artdocfest/Riga iesildošās dienas - Warm-Up Days. Tās notiks trīs mēnešus pirms festivāla, kura norise plānota no 1. līdz 8.martam, informēja festivāla rīkotāji.