Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +5 °C
Apmācies
Piektdiena, 31. marts
Gvido, Atvars

SIA LDZ ritošā sastāva serviss - Latvija var!(1)

Pa Latvijas sliežu ceļiem ikdienā brauc ap 200 dīzeļlokomotīvju un teju 5 700 dažādu veidu kravas vagonu. Tos visus darba kārtībā uztur, remontē un modernizē SIA LDZ ritošā sastāva serviss.

Kā noregulēts pulksteņa mehānisms

2017. gadā pa dzelzceļa sliedēm katru dienu vidēji tika pārvadāti teju 48 tūkstoši pasažieru un gandrīz 120 tūkstoši tonnu kravu. Tā ir liela atbildība, tādēļ ikviena speciālista darbam ir jābūt nevainojamam, kopā strādājot gluži kā noregulētam pulksteņa mehānismam. Koncernā Latvijas dzelzceļš strādā 446 profesiju pārstāvji - kopā vairāk nekā 10 tūkstoši darbinieku.

Publicē topošās latviešu filmas 607 tīzeri(1)

Top jauna latviešu asa sižeta drāma 607, kas balstīta uz patiesiem neatliekamās medicīniskās palīdzības notikumiem. Filmas veidotāji publicē filmas tīzeri, kas iesniegts arī vispasaules lielākajā amatieru īsfilmu konkursā MyRodeReel un par to var nobalsot arī konkursa mājaslapā.

Latvijas dzelzceļš – nākamā pietura 100

Sliežu ceļu aizsākumi Latvijā meklējami vairāk nekā pirms 150 gadiem, radot iespējas augt pilsētām, kas atradās dzelzceļa tuvumā, attīstīties uzņēmējdarbībai, ceļot, izglītoties un strādāt. Nodibinoties neatkarīgai Latvijas valstij, 1919. gada 5. augustā tika dibināta Latvijas dzelzceļu virsvalde, kuras funkcijas šodien pilda VAS Latvijas dzelzceļš. Tuvojoties uzņēmuma simtgadei, iepazīstinām ar dzelzceļa ikdienu, cilvēkiem un darbības virzieniem, kas apliecina – nekas nav par tālu.