Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +14 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Kāzas – pilī, restorānā vai pļavas vidū? © DIENA

Iespēju kāzu svinību vietām ir ļoti daudz, arī ceremoniju jau vairākus gadus var rīkot teju jebkurā vietā – kā tradicionālajās iestādēs, piemēram, dzimtsarakstu nodaļās, baznīcās, tā zem klajas debess pie dabas, pilīs un tā tālāk. Arī dažādas interneta vietnes piedāvā neskaitāmas idejas kāzu stilam, krāsām, noformējumam. Pāri ir ļoti dažādi, un katrs var atrast veidu, kā īstenot savas sapņu kāzas, uzskata Kāzu Aģentūras vadītāja Dace Miezīte.

Nosauc Supernova 2018 žūrijas locekļus

Sestdien, 3. februārī, notiks Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2018 pirmā tiešraide, un nu ir tapis zināms pastāvīgās žūrijas sastāvs, kurai katrā no pusfināliem pievienosies kāds mainīgais žūrijas loceklis, portālu Diena.lv informēja LTV.

FOTO: Atklāj šī gada rallija čempionātu sezonu

Jaunā gada pirmais mēnesis priecējis ar diviem notikumiem Latvijas auto dzīvē – ar Rally Alūksne 2018 atklāta šī gada rallija čempionātu sezona un Baltijas tirgū ienācis apvidus auto Toyota Land Cruiser jaunākais modelis. Šī modeļa prezentācija norisinājās vienlaikus ar Rally Alūksne 2018 no šā gada 19. līdz 20. janvārim.