Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Piektdiena, 31. marts
Gvido, Atvars

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Idejas, ko dāvināt sievietei dzimšanas dienā

Reizi gadā mēs katrs piedzīvojam īpašu dienu – savu dzimšanas dienu. Šī diena ir sākums un atskaites punkts nākamajam gadam. Līdzīgi kā gadumija, arī dzimšanas diena var būt laiks, kad izvirzīt jaunus mērķus, sapņot lielus sapņus un ievēlēties kvēlāko vēlēšanos.
Reklāmraksts

Stress – kas tas ir par zvēru?

Mūsu smadzenēs ir ap 100 miljardiem neironu, un katrs no tiem veido ap 10 tūkstošiem savienojumu. Smadzenes veido 2 procentus cilvēka kopējā svara un patērē 20 procentus enerģijas. Vai nav iespaidīgi? Nav pārsteigums, ka smadzeņu procesu gaitā rodas notikumi, kas izraisa stresu.
Reklāmraksts

Kāpēc ir vērts iegādāties KASKO apdrošināšanu tavam auto?

KASKO apdrošināšana ir brīvprātīgā sauszemes transportlīdzekļa apdrošināšana, kas nodrošina zaudējumu atlīdzināšanu transportlīdzekļa bojājumu, laupīšanas vai zādzības gadījumā. Reizēm, kad, piemēram, auto iegādāts ar līzinga palīdzību, KASKO ir obligāta prasība. Statistikas dati liecina, ka KASKO apdrošināšanu izvēlas vien aptuveni 30% no visiem auto īpašniekiem Latvijā, un tas ir pašsaprotami, jo, tā kā pamatā tā ir brīvprātīga auto apdrošināšana, tā ir salīdzinoši dārgāka. Tomēr tai ir arī daudz vairāk priekšrocību - šajā rakstā stāstām vairāk par to, kāpēc ir vērts automašīnai iegādāties KASKO apdrošināšanas polisi!
Reklāmraksts

Celtniecības putekļu sūcējs – neatsverams palīgs sarežģītos uzdevumos

Sakopta un tīra darba vide ir viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē darbinieku spējas efektīvi veikt darba pienākumus un nodrošināt labāko iespējamo darba rezultātu. Tādēļ ir būtiski tādās vietās kā ražotnes, darbnīcas, būvobjekti un citur, kur regulāri strādā cilvēki, parūpēties par tīru un drošu darba vidi.
Reklāmraksts

Kā sagatavot ādu saulainajai sezonai

Straujiem soļiem tuvojas ilgi gaidītais pavasaris, kad saule mūs lutina arvien biežāk un dienas kļūst garākas. Šajā laikā labprāt dodamies ārā, lai izbaudītu siltā gaisa vērsmas un tvertu saules starus. Taču šis ir brīdis, kurā notiekti nevajag aizmirst par sejas un ķermeņa ādas sagatavošanu saulainajai sezonai, lai parūpētos par tās veselību, skaistumu un aizsardzību.
Reklāmraksts

Kādas drošības funkcijas nodrošina kvalitatīvi autokrēsliņi?

Vecāku svarīgākais uzdevums ir rūpēties par sava bērna drošību. Tieši tāpēc autokrēsls ir obligāts pirkums, kas jāveic vēl pirms mazulīša dzimšanas, jo jau pirmajā braucienā no dzemdību nama, bērniņam jāatrodas autokrēsliņā.
Reklāmraksts

Lenstream.lv

Lenstream.lv ir uzņēmums, kas specializējas metālapstrādē, piedāvājot dažādus pakalpojumus, kas nodrošina kvalitatīvas un precīzas metāla izstrādājumu ražošanu. Mūsu pakalpojumu klāsts ietver cauruļu griešanu ar fiber, metāla lokšņu griešanu, metāla locīšanu, metāla pulēšanu, metināšanu, metāla krāsošanu un montāžu.
Reklāmraksts

Jauns viedpulkstenis – 2023. gada aktuālākās tendences!

Viedpulkstenis pēdējos gados ir kļuvis par vienu no vispirktākajām viedierīcēm un, tehnoloģijām attīstoties, arī par teju obligātu papildinājumu mūsu viedtelefonam. Un tie, kam viedpulksteņa vēl nav, varētu spriest, ka viedtelefons jau tāpat nodrošina visas nepieciešamās funkcijas, tāpēc šāda papildu ierīce nemaz nav nepieciešama.
Reklāmraksts

Svarīgākie jautājumi, uz kuriem jāatbild, meklējot piemērotu bērnu spilvenu

Gaidot jaunu ģimenes locekli, īpaši pirmo atvasi, sagatavošanās uzdevumu saraksts patiešām ir diezgan garš. Dažreiz pat 9 mēnešu gaidīšanas laika var šķist par maz! Tomēr pēc kāda laika un pietiekamas vecāku pieredzes daudzi vienkārši pasmejas, ka tas, par ko viņi tik ļoti uztraucās, patiesībā tas izrādījās pilnīgi lieki. Protams, ir daudz lietu, kas ir īpaši jāiegādājas, lai nodrošinātu jūsu mazulim pilnīgu komfortu.
Reklāmraksts

Mauriņa traktori – kā izvēlēties īsto?

Pavasaris nupat jau ir klāt, līdz ar to arī dažādi dārza darbi. Un, ja tev ir savs dārzs, piemājas pagalms vai lauku māja, tu noteikti ar ilgošanos gaidi patīkamo pavasara rušināšanos dārzā, sakopšanas talkas, sēšanas darbus un pirmo piknika reizi. Un, nemaz ne tik tālu ir arī laiks, kad būs jāsāk plānot šī gada pirmā zāles pļaušana. Tas ir darbiņš, kas var patikt vairāk vai mazāk, taču tikko nopļauts, gluds un mīksts mauriņš un svaigas zāles smarža vienaldzīgu atstās vien reto.
Reklāmraksts

Cik maksā auto aplīmēšana ar plēvi? Kādi ir ieguvumi?

Auto aplīmēšana ar plēvi nav nekāds jaunums, tomēr tas vēl joprojām ir populārs veids, kā salīdzinoši ātri, vienkārši, kā arī bez pamatīga finansiālā ieguldījuma iegūt pavisam svaigu un/vai pilnībā citādu auto virsbūvi. Turklāt, šādai auto aplīmēšanai ir viena būtiska priekšrocība - materiālu var ne tikai diezgan vienkārši uzlīmēt, bet arī noplēst. Arī Jūs apsverat domu aplīmēt savu auto ar plēvi? Šajā rakstā stāstām vairāk par to, kas tas ir, ko par to jāzina, cik tas maksā un kādi ir ieguvumi!
Reklāmraksts

Kā SEO pakalpojumi noder biznesa attīstībā?

Šobrīd, kad interneta sniegtajām iespējām ir tik nozīmīga loma, arī liela daļa uzņēmumu meklē veidus, kā būt pamanāmiem digitālajā vidē un sasniegt iespējami vairāk klientu. Tas ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums, īpaši, ja trūkst atbilstošas pieredzes un zināšanu. Ar ko vispār sākt? Kas ir SEO? Ko vēl ņemt vērā, lai iecerētais izdotos?
Reklāmraksts

Ko izvēlēties – ziemas riepas ar vai bez radzēm?

Ziemas riepas ar radzēm nodrošina labu saķeri uz ceļiem ar apledojumu vai pieblīvētu sniegu, taču savu efektivitāti zaudē uz gluda asfalta seguma, jo pagarinās bremzēšanas ceļš, samazinās saķere ar ceļu un pieaug degvielas patēriņš. Turklāt, radžotas riepas bojā asfalta segumu, tādēļ to lietošana ir ierobežota. Tādēļ ikdienā biežāk izmantoto ceļu kvalitāte ziemā un braukšanas paradumi ir vieni no būtiskākajiem faktoriem, kas ietekmē ziemas riepu izvēli ar vai bez radzēm.
Reklāmraksts

5 ieteikumi tiem, kuri vēlas strādāt loģistikas nozarē

Loģistikas nozarē strādājošajiem izaicinājumi nav sveši - jaunās tehnoloģijas, e-komercija, konkurence un citi ārēji faktori - tas viss ietekmē ikdienas darbus. Tieši tādēļ darbs loģistikā ir piemērots ar iniciatīvu un augstu atbildības sajūtu apveltītiem cilvēkiem, kas gatavi apgūt jaunas prasmes un gūt panākumus. Raksta turpinājumā pieci ieteikumi tiem, kuri apsver darbu loģistikas nozarē.
Reklāmraksts

Pirmā trimestra skrīnings no A līdz Z

No brīža, kad topošā māmiņa un tētis uzzina par jaunas dzīvības ienākšanu ģimenē, sākas brīnumains, priekpilns, taču vienlaikus arī satraucošs laiks jauno vecāku dzīvēs. Un nav nozīmes, vai ģimenē jau ir kāds lielāks brālītis vai māsiņa, ik katra grūtniecība ir pavisam individuāla un jauna pieredze.