Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +19 °C
Skaidrs
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Brīvprātīgais darbs

Ja nāc pamācīt vai glābt, būs fiasko

Elita Zvejniece kā brīvprātīgā ir drauga plecs patversmes sievietēm un palīdz apgūt latviešu valodu Ukrainas un pašmāju cilvēkiem

Brīvprātīgie darītāji

Latvijā brīvprātīgā darba veicēju netrūkst, bet ne viena vien organizācija atzīst, ka traucē nesakārtotie likumi. Kur "caurumi" ir vislielākie, kas tiek darīts lietas labā, lai tos aizlāpītu? Un galu galā – kāpēc vispār cilvēki kļūst par brīvprātīgajiem?

Palīdz būt atbildīgiem

Covid-19 izraisītās krīzes pārvarēšanā cits citam liels atbalsts var būt arī savstarpēji nepazīstami līdzcilvēki. Lai palīdzētu iedzīvotājiem lieki nestaigāt apkārt un ievērot speciālistu noteiktos ierobežojumus, izveidojusies pat vesela brīvprātīgo kustība. Tajā iesaistījusies arī Linda, kura uzsver, ka ir gatava palīdzēt tik ilgi, cik būs nepieciešams.

Festivāls Positivus aicina pieteikties palīgus

No 17. aprīļa sākusies palīgu pieteikšanās dalībai festivālā Positivus. Pasākuma rīkotāji aicina talkā aktīvus, atbildīgus un radošus jauniešus, kuri palīdzētu organizēt 12. Positivus festivālu, kas no 20. līdz 22. jūlijam norisināsies Salacgrīvā.

Brīvprātīgais darbs ļauj sevi pierādīt un nemarinēties savā sulā

"Nav jau ārā jābūt sniegam trīs mēnešus pēc kārtas, nav jābūt salam un nav uz katra stūra jābūt izpušķotai eglītei, lai būtu tā foršā brīnumu sajūta, kas piederas ziemas mēnešiem. Es pati esmu tā, kas rada brīnuma dvesmu sev iekšā, un ar tādu moto arī šobrīd dzīvoju - radīt sev un apkārtējiem brīnuma došanas, mīlēšanas un gaidīšanas sajūtu," šādi sarunā ar Dienu, runājot par svētku laiku, saka Krista Lubiņa.

Brīvprātīgais ar rūdījumu

Brīvprātīgo darbs ir saprotams tiem cilvēkiem, kas par vērtību uzskata ne tikai atalgojumu, bet arī iespēju palīdzēt citiem, iesaistīties, pielikt savu roku, lai kaut kas notiktu, otrdien vēsta laikraksts Diena.

NVO pārstāvjus aicina uz bezmaksas apmācībām brīvprātīgo darba organizēšanai

Biedrība brīvprātīgais.lv 21. un 22. maijā laikā no plkst. 16 līdz 20.30, organizē apmācības Brīvprātīgo darba organizēšana 7 soļos nevalstisko organizāciju pārstāvjiem brīvprātīgo darba programmu izveidošanai un uzsākšanai, portālu Diena.lv informēja biedrības brīvprātīgais.lv komunikāciju speciāliste Zane Onkele.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide