Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Otrdiena, 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Ziņas

Vadītājs un viņa loma © DIENA

Pētījumi rāda, ka darbinieki arvien lielāku uzmanību pievērš tam, kā viņi jūtas tajā uzņēmumā (vai iestādē), kurā strādā. Globālās analītikas uzņēmuma Gallup aptaujas dati par darbinieku motivāciju liecina, ka ar gadiem kopējā nodarbināto apmierinātība samazinās.

Ekonomikas lēnais temps © DIENA

Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) šā gada otrajā ceturksnī ir vājinājies, un to vēlreiz apliecina IKP pārrēķins un detalizētais izklāsts pa nozarēm, izlietojuma un ienākumu sastāvdaļām.

Crowdestor pēc 2 gadiem – vai veiksmes stāsts? © DIENA

Igaunijā reģistrētās kolektīvās finansēšanas platformas Crowdestor OU, kuras patiesā labuma guvējs Jānis Timma lielu daļu ar platformu saistītos uzņēmumus ir reģistrējis Latvijā, nav kļuvusi par Latvijā reģistrētu pūļa platformu, lai arī tas iespējams, bet tās galvenā kompānija SIA Crowdestor Investments uz 29. augustu Valsts ieņēmumu dienestam bija parādā 66 651 eiro.

Uz Ziemeļvalstu tirgu © DIENA

E-komercija pēc Covid-19 pandēmijas laikā piedzīvotā, straujā kāpuma teju 40% apmērā, ir atgriezusies attīstības tempā ar izaugsmi vidēji 20% robežās gadā.

Pasākumi sekmē tūrismu © DIENA

Šogad Latvijā notika vairāki lieli masu pasākumi, un jau tagad varam izmērīt to aptuveno pienesumu Latvijas budžetam un uzņēmēju maciņiem.