Maskavas CSKA nometnē šosezon ir vēl viens bijušais Rīgas dinamietis Tomāšs Surovijs. Abu komandu pirmajā spēlē 19. septembrī Rīgā (5:3 Dinamo labā) viņš pielika savu nūju visu trīs CSKA vārtu guvumos (3 (2+1) punkti), taču šoreiz savainojuma dēļ bija spiests palikt malā.
Rīdzinieku nometnē situācija uzlabojas. Pēc vairāk nekā mēneša pārtraukuma sastāvā atgriezās viens no potenciālajiem uzbrukuma līderiem Aleksandrs Ņiživijs. Viņa ieslidošana zonā un ripas atstāšana izvirzīja labā metiena pozīcijā Džeimiju Landmarku, kurš apliecināja, ka, lai nu ko, bet metienu aiz okeāna noslīpē līdz perfektumam (1:0). Līdzīgā spēlē vairāk vārtu gūšanas momentu bija rīdziniekiem, taču meistarības un veiksmes trūkums nobeiguma fāzē neļāva iegūt drošāku pārsvaru. Kad Jakubs Šindels zaudēja iemetienu aizsardzības zonā un pēc tam pazaudēja savu sedzamo (1:1), šķita, ka spēles rats sāks griezties armijniekiem labvēlīgā virzienā, taču Džeimijs Landmarks ar Gintu Meiju labā metiena pozīcijā izvirzīja Aināru Podziņu, kurš nekļūdījās (2:1).
«Dinamo pelnīti izcīnīja uzvaru,» pēc spēles acīmredzamo bija spiests atzīt Šuplers. Un piebilda: «Mūsu komanda neveiksmīgi izpildīja spēles uzdevumu.» Bet var būt, ka treneris nebija paņēmis īsto spēles plānu pret savu bijušo komandu? Nezin vai rīdzinieki Šupleru pārsteidza, bet katrā ziņā Dinamo nespēlēja Pekas Rautakallio propagandēto aktīvo uzbrukuma hokeju, bet spēli balstīja uz drošu aizsardzību. To savā pēcspēles analīzē atzīmēja arī Šuplers: «Mums bija problēmas ar ripas ievadīšanu zonā.»
Rīdzinieku galvenais treneris Rautakallio neslēpa viesu komandām raksturīgo otrā numura lomu šajā spēlē. «Pirmajā periodā komanda darbojās neslikti, bet pēc tam akcentu likām uz aizsardzību. Tā arī bijām plānojuši pirms spēles rīkoties.»
Rīgas Dinamo hokejisti iekrājuši maksimālo bilanci pēc novembra pārtraukuma - trijās spēlēs izcīnītas trīs uzvaras. Turpmāk būs jācīnās ne tikai ar pretiniekiem laukumā, bet arī ar laika joslu radītajām neērtībām. Nākamās spēles ar Austrumu konferences tālākā atzara komandām Novokuzņeckas Metallurg, Amur un Sibirj.