Pēc fonda ierosinājuma, izstādes fokusā būs popārta un tā attīstības līnijā esošie darbi.
2017. un 2018. gadā Borisa un Ināras Teterevu fonda darbība kultūras jomā turpināsies ar nozīmīgiem mākslas notikumiem, kuru vidū spilgti iezīmēsies teātra, laikmetīgās mākslas, mākslas publiskajā telpā un akadēmiskās mūzikas jomas.
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Lielajā zālē rudenī tiks atklāta izstāde Nosaukumam nav nozīmes. To veido mākslinieku komanda ar profesoru Ojāru Pētersonu priekšagalā. Ojārs Pētersons, līdzīgi kā savulaik Vilhelms Purvītis, 27 gadu laikā ir radījis pats savu skolu, attīstot Vizuālās komunikācijas Latvijas Mākslas akadēmijā. Izstādē būs redzami vairāku paaudžu mākslinieku darbi – sākot no pieredzējušiem grupas F5 pārstāvjiem, kuri reprezentējuši Latviju Venēcijas un Sanpaulu biennālēs, līdz pavisai jaunu mākslinieku grupai ar nosaukumu 3/8.
2018.gada pavasarī Rīgas pilsētvide iegūs jaunu pastāvīgu mākslas objektu Platons un Dēmokrīts, kas viedots Fonda programmas Māksla publiskā telpā ietvaros. Ernesta Kļaviņa darbs bija viens no godalgotajiem Borisa un Ināras Teterevu fonda konkursā ar nosaukumu Piezīmes par pašsaprotamām lietām, kas kā nopietna izstāde pērnajā rudenī norisinājās Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā.
Pēc Ināras un Borisa Teterevu fonda iniciatīvas Latvijas Televīzijā turpinās priecēt cikls Teātris.zip. Jaunajā sezonā Teātris.zip ierakstīs 26 labākās izrādes dažādos Latvijas teātros, no tām vismaz septiņas būs bērniem domātas izrādes. Šajā sezonā raidījums uzsāks sadarbību ar Teātra muzeju gan muzeja telpu, gan fondu materiālu izmantošanā, kas dos jaunas raidījuma vizualitātes iezīmes un plašākas mūsdienīgā teātra atklāsmes iespējas uz vēsturiskā konteksta fona. Īpašs raidījuma demonstrējums gaidāms par Rīgas Krievu teātra izrādi Mēdeja, kur diskusiju daļu demonstrēs abos Latvijas Televīzijas kanālos, bet izrādi - LTV7 ēterā krievu valodā ar subtitriem latviski.
17. augustā 90. gadu jubileju atzīmēs Latvijas Radioteātris. 2013.gada nogalē Latvijas Radio eātris un Borisa un Ināras Teterevu fonds atklāja sadarbības projektu Re!Starts, kura ietvaros Latvijas Radioteātris rada konceptuāli jaunus iestudējumus, īpašu uzmanību veltot tam, lai Radioteātra profesionāļu pieredze nonāk arī pie jauniem radošajiem spēkiem: dramaturgiem, režisoriem, skaņu režisoriem sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju un J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju. Latvijas Radioteātris darbojas visos Latvijas Radio kanālos.
2017. gadā no 26. oktobra līdz 3. novembrim klasiskās mūzikas cienītājus Rīgā un Liepājā priecēs starptautiska jauno pianistu parāde. Divās solo kārtās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē un fināla kārtā (1. un 2. novembrī) ar orķestri Liepājas koncertzālē Lielais dzintars talantīgi jaunieši muzicēs Jāzepa Vītola 7. starptautiskā pianistu konkursa ietvaros.
Mecenātu Teterevu ģimene atbalstu Rundāles pils muzeja atjaunotnei un darbībai sniedza kopš 1997. gada, bet no 2010. līdz 2014. gadam tika īstenota Rundāles pils restaurācijas pabeigšanas programma. Atbalsts Rundāles pils muzejam turpinās arī šobrīd - 2015. gadā tika atverta muzeja direktora Imanta Lancmaņa triloģijas par Rundāles pili laiku griežos I daļa Vēsture", bet līdz 2018. gada nogalei paredzēts izdot II un III daļu, kas būs veltītas pils restaurācijas gaitai un pils inventarizācijai.
2010. gadā mecenāti Boriss un Ināra Teterevi nodibināja ģimenes labdarības fondu, lai atbalstītu izcilas un sabiedrībai noderīgas iniciatīvas un veicinātu kultūras, mākslas un izglītības attīstību Latvijā. Saskaņā ar fonda sociālās atbildības konceptu būtiski ir rīkoties racionāli un atbildīgi, lai veicinātu augstāku dzīves līmeni un iniciētu plašas un jēgpilnas pārmaiņas sabiedrībā. Fonds sadarbojas un atbalsta cilvēkus, ieceres un pasākumus, kas atbilst šim konceptam.