Skrīveres izvirzītās prioritātes Latvijas Kara muzeja vadībā ir izglītojošais darbs, sadarbība ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, kā arī jaunu, inovatīvu risinājumu rašana muzeja komunikācijā ar sabiedrību.
Skrīvere ir strādājusi muzeju nozarē 11 gadus un trešo sasaukumu ievēlēta Latvijas Muzeju biedrības valdē. Darba gaitas sākusi Liepājas muzejā kā galvenā speciāliste, jūrniecības krājuma glabātāja un vairāk nekā sešus gadus bijusi Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vadītāja.
Cēsu Vēstures un mākslas muzejs Skrīveres vadībā ieguvis reģionālā muzeja statusu, un tajā izveidota pirmā tiešsaistes muzejpedagoģiskā programma Ko Tu zini par Latviju, kas iekļauta kultūrizglītības programmā Latvijas Skolas soma. Sadarbojoties ar Cēsu novada muzejiem, īstenots arī cilvēku emocionālās veselības uzlabošanas pilotprojekts Nosūtījums uz muzeju un citi projekti.
Cēsu Vēstures un mākslas muzeja darbību atzinīgi novērtējuši kā jomas profesionāļi Latvijā, tā ārzemēs, norāda Aizsardzības ministrija.
Skrīvere ieguvusi humanitāro zinātņu bakalaura grādu vēsturē Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē. Studējot Latvijas Kultūras akadēmijā maģistra studiju programmā Kultūras mantojuma pārvaldība un komunikācija, ieguvusi Humanitāro zinātņu maģistra grādu radošajās industrijās.
Profesionālo kvalifikāciju Skrīvere regulāri papildinājusi dažādos ar kultūras mantojumu, muzeju nozari un komunikāciju saistītos profesionālās pilnveides kursos, tostarp, Latvijas Kultūras vēstnieki 2018 un Baltijas Muzeoloģijas skolas organizētajās muzeju darbinieku tālākizglītības mācību programmās.
Atklātais konkurss uz Latvijas Kara muzeja direktora amatu norisinājās trijās kārtās.