Izstādes ekspozīcijā redzami Vairas Vīķes-Freibergas, Egila Levita, Raimonda Paula, Māras Lāces, Ingus Baušķenieka, Mārtiņa Freimaņa, Mārtiņa Brauna, Normunda Šnē, Kaspara Znotiņa, Gunas Zariņas, Elīnas Garančas, Marinas Rebekas, Mihaila Čuļpajeva un daudzu citu pazīstamu personu portreti.
Izstāde galerijas telpās aizņem divus stāvus. Viena no telpām veltīta izcilajai Nacionālā teātra aktrisei Elzai Radziņai. Meklējot savā arhīvā attēlus izstādei, šī gada februārī autors atrada deviņdesmito gadu sākumā izfotografētu filmu, kurai attīstīšanas laikā sabojājās emulsija. No šis filmas (kura bija ražota rūpnīcā SVEMA Šostkā, Ukrainā) iegūtie attēli bija liels pārsteigums. Vēl spēcīgāku iespaidu radīja fakts, ka Elza Radziņa ir dzimusi 1917. gadā Pirmā pasaules kara latviešu bēgļu ģimenē Harkivā, Ukrainā. Šis apstāklis piešķir izstādei liktenīgu dimensiju.
Atsevišķa telpā skatāmi arī lielformāta (130x100m) attēli no autora fotosērijām Fotografēju attālināti un Fotografēju. Sērijas, kas tapušas Covid-19 pandēmijas laikā veido liecību par šo laiku un tā psiholoģisko tipoloģiju, vizuāli akcentējot sociālo attiecību "pārrautības" efektu un pēkšņi sajūtamo cilvēka mazuma sajūtu jaunās, nezināmās "lielās" pasaules vidū.
Izstādes kuratore un idejas autore Diāna Barčevska. Izstādes iekārtotāja - Anna Heinrihsone
Ieejas maksa 5 eiro (kā galerijas apmeklējums). Iepriekš pieteikties nav nepieciešams.