Izdevumā lasāmas intervijas ar mūziķi un komponistu Jēkabu Nīmani, eksperimentālās repa mūzikas izpildītāju Zebra Katz no ASV, spāņu fotogrāfu Mikelu Blasko (Mikel Blasco), grupas Indygo vokālistu Mārtiņu Vateru, mākslinieku Edgaru Gluhovu, elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāja Erica Synths dibinātāju Ģirtu Ozoliņu un citiem.
Jaunajā žurnāla numurā lasāmajā intervijā ar Jēkabu Nīmani varēs uzzināt, kāpēc mākslu nevajag atdalīt no ikdienas, kāpēc ir svarīgi spēt kļūdīties un radīt neveiksmīgus darbus un kāpēc mūziķim simpatizē anarhisti. Savukārt Mārtiņš Vaters dalās atmiņās par grupas Indygo pirmsākumiem un skaidro, kāpēc mūziķiem nepieciešamas radošās nometnes. Erica Synths dibinātājs Ģirts Ozoliņš iepazīstina lasītājus ar modulāro sintezatoru specifiku un stāsta par to, kā no elektroniskā konstruktora uztaisīšanas savam dēlam viņš ir nonācis līdz pasaules klases elektronisko mūzikas instrumentu ražošanai.
Kultūršoka tēmai veltītā numura diskusijā režisors Dāvis Kaņepe, antropologs, Kino Bize saimnieks Māris Prombergs un ceļotāja Madara Muižniece pēta jēdzienu "kultūršoks' un dalās ar savām šoka pieredzēm citās valstīs un vidēs. Vēl lasāmi raksti par pieredzi psihiatriskajā klīnikā, par piedzīvojumiem dažādās interneta iepazīšanās vietnēs, kā arī par viesošanos pie robotu-mūziķu radītāja Vācijā.
Žurnāla literatūras sadaļā lasāmi Andra Kupriša īsstāsti, bet rotaļīgi daudzslāņainās ilustrācijas un šī numura vāka attēlu radījis ilustrators Roberts Rūrāns, kurš plašāk pazīstams ar savu ilustrācijās ietverto pētījumu par latviešu idiomām.