Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +1 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 21. aprīlis
Marģers, Anastasija
Diskusija par žīdiem un ebrejiem bez duālisma izbeigšanas

Vēsture Dienā: Kā neaizvainot

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
"Dienas" komentos itamaruseņka ir
&
ārkārtīgi agresīvs un netolerants ebreju gejs, kurš komentos ļoti bieži lamājas un uzbrūk citiem. Pēc viņa paša loģikas sanāk, ka šis ir ellei piederīgs?
Def
D
itamar toledano aizej izgulies idiot!
Itamars Toledano
Es dzīvoju tajā laikā, kad šos ŽĪDU šāvējus tiesāja, dzirdēju argumentus un faktu liecības(un tie bija prātam NEAPTVERAMI); redzējus tos notiesātus, un atkal atbrīvotus; lasīju viņu un viņu bērnu likteņus, un man vēlreiz jāsaka - ELLE sākas tieši šeit - zemes virsū, bet laimīgs tas, kas tajā dalību neņem, kaut vai, neķengājot un nelamājoties, un naidu ar savu esību šeit nerealizējot.
Itamars Toledano
Cita lieta - NAIDS. Tas allaž valda pār atsevišķu cilvēku prātiem un dvēselēm, un naidam allaž ir SAVA valoda un izteiksmes formas. Naida un skaudības pārņemts indivīds nekad nelietos pieklājīgu valodu, bet vienmēr akla un neprātīga naida pārņemts kliegs un aurēs ŽĪDS un bauros savu ''Šauj žīdus Ventmalā!'', jo ELLEI savas valodas formas un izteiksme, un sava himna.
Itamars Toledano
Latviski forma ŽĪDS visnotaļ tiek pielietots kā lamuvārds (jo PAREIZĀ forma ir JŪDS, lai gan, kā jau teicu, ne visi ebreji ir jūdi), bet franču un citās valodās tā ir vārda jūds faktiskā izruna, bet mēs taču Francijā nedzīvojam, un mums franču izrunas formu pielietot nav NEKĀDAS vajadzības.
Itamars Toledano
Israēlas valsts, kā zināms, atrodas Palestīnā, un tā sastāv no Jūdejas, Samarijas un Galilejas, un pēc Dieva likumiem (GENESIS), to apdzīvo un pārvalda ebreju tauta. Taču ebreji nav tikai JŪDI (franciski izrunā ŽID, vāciski - JUDEN), bet ir arī samarieši un galilieši. Saukt ebrejus par jūdiem (jeb žīdiem) ir tas pats, kas latviešus par latgaliešiem vai zemgaliešiem.
Itamars Toledano
Nezinu ko raksta Gordons, jo dzīve ir par īsu, lai klausītos citu domās, iedomās un maldos. Viss ir ļoti vienkārši, un cilvēkam, kas pazīst vēsturi un ģeogrāfiju, šeit nekādas dilemmas nav. Un, ja kāds vēlas nonākt pie kāda KOPSAUCĒJA, tad te nu neder ne zaimi, ne ķengas, ne naids, ne muļķība. Bet naids pret ebrejiem ir NEAPRAKSTĀMS un NEAPTVERAMS, jo tam pamatā ir BALTA skaudība, bet skaudībai CIETS pamats.
Resnā Berta
R
Par maz vācieši žīdus nošāva
Vai
V
hitlers (šiklgrūbers) no ta kļūs labāks, ja viņu sauks par žīdu, bet staļinu par ebreju?
Itamars Toledano
Hitlers bija konsekvents, un viņš vācu valodu nekropļoja, un konsekventi pielietoja formu, kā tā arī vācu valodā skan, proti, JUDEN. Formu ŽĪDI lieto krievi, baltieši, poļi, cik zinu...Tas ir tas pats, ka arābiem Dieva nav, jo ir Allā (latviski - Alāhs jeb Allahs), kas tulkojumā no arābu valodas nozīmē Dievs, bet tomēr tulkots NETIEK.
 • 6
 • 2
Oi
O
Viņš tāpat ir labāks par masu slepkavu Staļinu.
 • 12
 • 4
Liekas, ka
L
pasaule ir tikai 2 jautājumi: kā pielīst žīdiem vai ebrejiem un kā pielīst gejiem. Turperetī viiņi var ņirgāties cik uziet?
Paliekas
P
Un kā tev izdodas ar abiem ?
 • 9
 • 5
Endzelīns
E
Vēsturiskais taisnīgums Latvijā ir iespējams tikai šāds - vēsturisko Latvijas un Eiropas žīdu pēcnācējus saukt par žīdiem, bet no Krievijas salīdušo čekistisko slepkavu - jevreju atvases - par jevrejiem. Un nebūs nekādu neskaidrību, pat vieglāk šie slepkavu pēcnācēji būs atpazīstami. Vai grūti konstatēt, no kurienes kurš te ieradies?
Tad
T
hitleru jāsauc par žīdu, bet Staļinu par jevreju?
 • 5
 • 10
Rītdien
R
Izkar sarkanbaltsarkano, lai plīvo, vadonis Egils - lai dzīvo !
bet
b
ar to arī parādās LV varas vīru divdabīgums un vēlme izdabāt visa veida imigrantiem..pat ja tie iebraukuši nelikumīgi okupācijas laikā...Pat ja tie darbojušies okupācijas varā....
patiess
p
kauns un negods Latvijas liberāļiem, kas mēģina apspiest latviešu un žīdu tautu likumīgās tiesības saukt sevi kā grib....izdabājot okupantiem...
 • 19
 • 7
Jūdals
J
Problēma ir tā, ka Latvijā bijušos žīdu īpašumus nu grib sgrābties jevreji .
Ātrie Kredīti Par!
Ā
Īpašumi šiem tipiem nav vajadzīgi. Sevi par "ebreju tautas pārstāvjiem" nosaukušo Krievijas blēžu bariņs un viņu kompanjoni no APar Vienotības korumpantu bandas vienkārši un primitīvi gribēja aptīrīt Latvijas budžetu par 300 miljoniem (ja paveiktos) vai vismaz 40. Pagaidām nesanāca, bet Pavļuts draudēja, ka blēži mierā neliksies.
 • 26
 • 6
diemžēl
d
Frenks Gordons ir gandrīz vai vienīgais kas par to raksta. Tapēc man uzbrukumi žīdiem liekas stulbi...jo žīdi nav no Krievijas iebraukušie jevreji....Lai vai kā-varas mēģinājumi izdabāt okupācijas laiku cilvēkiem un imigrantiem ir nožēlojami..
 • 28
 • 6
Andrejs
A
Tas ir tīrs sovjetu izgudrojums. Astoņdesmitajos gados strādāju rūpnīcā. Bija mums cehā tehnologs, kurš ne reizi vien skaļā balsī deklarēja - "Es neesmu nekāds jevreičiks. Mans tēvs bija žīds un arī es esmu un palikšu tikai žīds!" Un vēl, braucot tranzītā caur Polijas pilsētām ne reizi vien esmu sastapis ielu nosaukumus - "ulica Žydowska", bet Čehijā pat gadījies pārnakšņot viesnīcā ar nosaukumu - "U Žida."
Muzeju nakts
M
Uztrauc žīdu jautājums ? Aizej uz muzeju - POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich
 • 16
 • 4

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Neaizmirstiet par kaķu čipēšanu!

Marta vidū tika veikti grozījumi Dzīvnieku aizsardzības likumā un Veterinārmedicīnas likumā, nosakot jaunas labturības prasības mājas jeb istabas dzīvnieku turēšanā, pavairošanā un atsavināšanā.

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko