Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Eiropa

Eiropā Ziemassvētkos mīkstinās aizliegumus © DIENA

Lai gan līdz šī gada beigām, visticamāk, vakcinēšanās pret koronavīrusu (SARS-CoV-2) Eiropā nebūs sākusies un eksperti jau brīdinājuši par iespējamo trešo vilni nākamā gada sākumā, vairāku Eiropas valstu līderi ir apņēmušies mīkstināt ierobežojumus Ziemassvētku un gadumijas periodā.

Eksprezidents Sarkozī stājas tiesas priekšā © DIENA(2)

Šonedēļ pēc sešu gadu ilgiem centieniem panākt, lai lieta netiktu izskatīta, bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī stājas tiesas priekšā par mēģinājumu iegūt slepenu informāciju no tiesneša un korupciju. Lai gan Sarkozī nav pirmais prezidents, kas stājas tiesas priekšā, franču mediji norāda, ka šīs ir nopietnākās apsūdzības, kas izvirzītas pret kādu no bijušajiem valsts līderiem.

Zelenskis izveseļojies no Covid-19(1)

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis pirmdien pavēstīja, ka ir izveseļojies no Covid-19, un mudināja valsts iedzīvotājus ievērot pandēmijas dēļ noteiktos ierobežojumus un prasības.

PVO brīdina Eiropu par trešo vīrusa vilni(16)

Pasaules Veselības organizācija (PVO) aizvadītās nedēļas nogalē brīdinājusi Eiropas valstis, ka tās, nemācoties no kļūdām, riskē nākamā gada sākumā piedzīvot jau trešo plaša mēroga jaunā koronavīrusa uzliesmojumu, vēsta Reuters.