Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Eiropa

Erdogans viesojas Azerbaidžānas uzvaras svinībās © DIENA(4)

Azerbaidžāna ceturtdien ar plašu militāro parādi plāno atzīmēt teritoriju atbrīvošanu no, kā pati to raksturo, "armēņu okupācijas". Svinībās piedalīsies arī NATO valsts Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans un turku bruņoto spēku pārstāvji.

EK nākusi klājā ar Eiropas Klimata paktu(7)

Šodien Eiropas Komisija (EK) nākusi klajā ar Eiropas Klimata paktu - Eiropas Savienības (ES) mēroga iniciatīvu, kas cilvēkus, kopienas un organizācijas aicina iesaistīties klimatrīcībā un Eiropu darīt zaļāku, informēja EK pārstāvniecības Latvijā Kristīne Liepiņa.

Polijas valdība palielina iespēju ietekmēt medijus © DIENA(4)

Polijas valsts pārvaldītās naftas firmas PKN Orlen šīs nedēļas paziņojums par lielas reģionālās mediju grupas Polska Press iegādi no tās vācu īpašnieka licis Polijā valdošo konservatīvo pretiniekiem un mediju ekspertiem izteikt bažas par valdības centieniem koncentrēt kontroli pār medijiem savās rokās, tā apdraudot demokrātisku viedokļu daudzveidību.

Rumānijas premjerministrs atkāpies no amata(1)

Rumānijas premjerministrs Ludoviks Orbāns pirmdien paziņoja par atkāpšanos no amata, šādi reaģējot uz paša vadītās Nacionālliberālās partijas (PNL) vājo sniegumu parlamenta vēlēšanās.