Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Eiropa

Čehija karantīnu pagarina līdz 22.janvārim

Čehija stingro karantīnas režīmu, kas ir ieviests centienos apturēt koronavīrusa izplatību, pagarinājusi līdz 22.janvārim, ceturtdien pavēstīja veselības ministrs Jans Blatnijs. Viņš arī neizslēdza varbūtību, ka ierobežojumi var tikt pastiprināti.

Stingrāki ierobežojumi Lielbritānijā un Vācijā © DIENA(1)

Nespējot samazināt ar Covid-19 saslimušo skaita pieaugumu, kas radījis lielākās problēmas slimnīcās kopš koronavīrusa pandēmijas sākuma, Lielbritānija un Vācija šonedēļ izsludinājušas līdzšinējo ierobežojuma termiņa pagarinājumu un jaunu vēl stingrāku ierobežojumu noteikšanu.

BioNTech mudina nekavēties ar otro Covid-19 vakcīnas poti(3)

Vācijas farmācijas uzņēmums BioNTech otrdien mudināja nekavēties ar Covid-19 vakcīnas otrās potes nodrošināšanu cilvēkiem, kas jau saņēmuši pirmo devu, norādot, ka nav datu, kas apstiprinātu otrās potes drošumu un iedarbīgumu, ja pēc pirmās potes saņemšanas pagājušas vairāk nekā trīs nedēļas.

Antverpenē pērn konfiscēts rekorddaudz kokaīna

Beļģijas varasiestādes pērn Antverpenes ostā, kas ir galvenie vārti, pa kuriem kokaīns tiek ievests Eiropā, konfiscējušas rekorddaudz šīs narkotiskās vielas - 65,5 tonnas, otrdien pavēstīja varasiestādes.

Putins un Merkele spriež par kopīgu vakcīnu ražošanu(14)

Krievijas prezidents Vladimirs Putins un Vācijas kanclere Angela Merkele telefonsarunā runājuši par ciešāku sadarbību centienos apturēt koronavīrusa pandēmiju, tostarp par iespēju kopīgi ražot vakcīnas, otrdien pavēstīja Kremlis.