Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijā

Biedrības: Pedagogu gatavība vakcinēties pret Covid-19 pieaug

Lai pakāpeniski atsāktu mācības klātienē, pedagogu gatavība vakcinēties pret Covid-19 pieaug, aģentūrai LETA norādīja Latvijas izglītības vadītāju asociācijas (LIVA) un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vadītāji.

Problēmas novērsīs skaidri noteikumi © DIENA

Par saprotamu un loģisku azartspēļu nozares regulējumu Guntars Gūte sarunājas ar Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieci nodokļu administrēšanas un ēnu ekonomikas ierobežošanas jautājumos Janu Salmiņu.

Zinātnes starta vieta studentiem © DIENA

Šī nedēļa RSU ir īpaša – Zinātnes nedēļa. Tajā nozīmīga vieta ir starptautiskajai studentu konferencei. Par to Aismas Orupes saruna ar rīkotāju komandas priekšsēdētāju, piektā kursa medicīnas studentu Māri Lapšovu. "Repharm" kā veselības uzņēmumu grupa jau vairākus gadus ir viens no konferences sponsoriem, šogad atbalsta arī ar iespēju praktiskai meistarklasei ultrasonogrāfijā "Veselības centru apvienībā". Līdzās nozīmīgajām akadēmiskajām balvām, ko saņem studenti, "Repharm" katru gadu pasniedz arī īpašās veicināšanas balvas 3 studentiem - zinātnisko darbu autoriem.

Šlesers: Es ļoti nopietni domāju – vai man jāatgriežas politikā(5)

2011.gada 24. maijā, tieši tajā dienā, kad mēs ar sievu atradāmies Rīgas dzemdību namā, jo tikko bija piedzimis mūsu ceturtais dēls, KNAB realizēja vērienīgāko šovu Latvijas vesturē. Pa visu Latviju vairāk kā 40 vietās vienlaicīgi notika kratīšanas, kuru mērķis bija atklāt kaut kādus lielus noziegumus, tika sūtīti pieprasījumi uz dažādām pasaules valstīm.

VDD: Pērn pieauga valsts apdraudējums, ko rada kiberizlūkošana(1)

Krievijas, Baltkrievijas un Ķīnas specdienesti pret Latviju vērstās izlūkdarbības galvenokārt īsteno no savas valsts teritorijas, pērn ceļošanas ierobežojumi ilgstoši liedza tiem vervēt un ietekmēt Latvijas valstspiederīgos. Tā iemesla dēļ pieauga apdraudējums, ko rada kiberizlūkošana un citas izlūkošanas disciplīnas, kas ļauj informāciju iegūt attālināti, liecina Valsts drošības dienesta (VDD) pārskats par dienesta darbību 2020.gadā.