Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Pirmdiena, 28. novembris
Rita, Olita, Vita

Latvijā

Ministru biedri – neloģiski un neefektīvi © DIENA

Cik kvalitatīvā likumdošanas procesā jaunā Saeima cenšas atvieglot valdības koalīcijas izveidi, virzot iniciatīvu par jaunu valdības amatu iedibināšanu, un cik kritizējams ir pats jaunievedums, konstitucionālo tiesību ekspertu, politiķi Ringoldu Balodi (LPV) iztaujā Agnese Margēviča.

Metaverss – izaicinājums Latvijas izglītības sistēmai

Metaverss. Nākotnes internets. Miksēta realitāte. Interneta revolūcija. Digitālais visums. Jaunākās paaudzes uzņēmējdarbības forma. Digitālās un reālās pasaules līdzāspastāvēšana. Jauna paralēla kibertelpa. Fiziskās, virtuālās un papildinātās realitātes sajaukums. Transformējoša platforma. To var saukt, kā vien vēlas, taču metaverss ir tikpat neizbēgami tuva realitāte kā fakts, ka pēc nakts vienmēr seko rīts. Kas sācies kā izklaide, ātri vien kļūst par jaunu uzņēmējdarbības iespēju tiem, kas gatavi spert soli nezināmajā un atklāt jaunās realitātes sniegtās iespējas.

Rajevs: Hersonas zaudēšana ir pļauka Putina režīmam

Hersonas zaudēšana ir pļauka Krievijas prezidenta Vladimira Putina režīmam, taču Ukrainas armijai patlaban nav kapacitātes veikt Dņepras šķērsošanu, lai otrajā krastā veiktu uzbrukumus Krievijas spēkiem, aģentūrai LETA atzina Saeimas deputāts, bijušais Latvijas Sauszemes spēku komandieris, atvaļinātais pulkvedis Igors Rajevs.