Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Īpašums

Rīgā apzinās patvaļīgus būvniecības gadījumus ūdens tuvumā

Rīgas pilsētas būvinspekcija, sadarbojoties ar Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldi, šovasar plāno apsekot 13 ūdenstilpņu krastu teritorijas, lai apzinātu iespējamos patvaļīgas būvniecības gadījumus ūdenstilpņu aizsargjoslu teritorijās.

Kanādiešu uzņēmums nopircis Statoil © DIENA(2)

Kanādiešu uzņēmums Alimentation Couche-Tard Inc. savā īpašumā ieguvis vairāk nekā 90% no _Statoil Fuel & Retail _akcijām, Statoil oficiāli kļūstot par uzņēmuma Couche – Tard sastāvdaļu.

Sezonalitātes dēļ Rīgā pasliktinājusies Mājokļu pieejamība(1)

Šogad pirmajā ceturksnī mājokļu pieejamība Rīgā pasliktinājās, liecina Swedbank Baltijas Mājokļu pieejamības indekss, kas, salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni, krities par 8,9 punktiem līdz 136.8 punktiem. Tikmēr Viļņā un Tallinā šis indekss uzlabojies, sasniedzot attiecīgi 104.9 un 155.3 punktus. Līdz ar to mājokļu pieejamība Rīgā saglabājas labāka nekā Viļņā, bet sliktāka nekā Tallinā.

Uzsākta Grīziņkalna kultūrvēsturiskā centra veidošana © DIENA

Aprīlī noslēdzās ERAF līdzfinansētā projekta Grīziņkalna kultūrvēsturiskā mantojuma tūrisma potenciāla stiprināšana izsludinātais iepirkuma konkurss par ēkas Krāsotāju ielā 12, Rīgā restaurācijas un labiekārtošanas 2.kārtu un šobrīd ir noslēgts būvniecības līgums. Atbilstoši iepirkuma konkursa rezultātiem, darbu izpildi nodrošinās SIA HEXO.

Elektromobiļa uzlāde Igaunijā maksās trīs eiro(9)

Igaunijas galvaspilsētā Tallinā atklāta pirmā elektromobiļu ātrās uzlādes stacija. Pašlaik tā strādā tikai pārbaudes režīmā – plāšākai sabiedrībai šī un citas stacijas kļūs pieejamas jūnijā, vēsta Db.lv atsaucoties uz igaunijas raidsabiedrību ERR.

PA maijā pārdevusi nekustamos īpašumus par gandrīz miljonu latu(4)

VAS Privatizācijas aģentūra (PA) maijā ir noslēgusi zemes, dzīvokļu un nekustamo īpašuma pirkuma līgumus kopsummā par 949 331 latu. Lielākos ieņēmumus ir devusi Rīgā atrodošos nekustamo īpašumu pārdošana Ūdeļu ielā 30, Pērnavas ielā 70 un Linezera ielā 5.