Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +23 °C
Daļēji saulains
Sestdiena, 20. jūlijs
Ramona, Ritma

Motoru sports

Ātruma cilts: Timrots traucas ar militāro motociklu

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Tajā Pauls Timrots pirmo reizi izmēģina 70. gadu Husqvarna 258 motociklu, kas radīts Zviedrijas armijas vajadzībām, bet šodien skatāms Rīgas Motormuzejā.

Jonasam Nīderlandē astotā vieta MXGP posmā

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien Nīderlandē MXGP klasē ieņēma astoto vietu pasaules motokrosa čempionāta 16.posma pirmajā braucienā, otrajā finišēja devītajā vietā, posmā ieņemot astoto vietu.

Ātruma cilts: Melderu piedzīvojumi F1 Barselonā

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Tās viesi ir Lueta Laura un Valdis Melderi, kuri īstenojuši kopīgu sapni ­– pirmo reizi apmeklējuši F1 posmu Barselonā.

Ātruma cilts: Timrots pēta RAF busiņu vēsturi

Pēc vasaras atvaļinājuma Diena.lv un LMT Viedtelevīzijas saturā atgriežas raidījums Ātruma cilts. Šoreiz Pauls Timrots devies izpētīt Rīgas Autobusu fabrikas (RAF) un tās slaveno mikroautobusu vēsturi. RAF nodarbojies ar dažādām lietām, ieskaitot elektromobiļu būvēšanu Maskavas pazemei un katafalkus Vjetnamai, un tikpat kolorīti ir arī rūpnīcas komandas stāsti.

Vaidavas Kausā astoto reizi uzvaru izcīna igaunis Tanels Leoks

Nedēļas nogalē notikušajā 50. jubilejas Vaidavas Kausā, kas šogad norisinājās veselas trīs dienas, no 28. līdz 30. jūlijam, Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē, kur sacentās gan pašmāju, gan ārvalstu ātrākie motokrosa braucēji, triumfēja igaunis Tanels Leoks, saukts arī par “igauņu lokomotīvi”. Viņa karjerā tas ir jau 8. Vaidavas Kauss, līdz ar šo panākumu izcīnot arī uzvaru MX1 klasē Latvijas motokrosa čempionāta 4. posmā.