Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Piektdiena, 24. marts
Kazimirs, Izidors

Motoru sports

Ātruma cilts : kā izbraukt nežēlīgāko enduro trasi Daugavas vidū

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina noskatīties jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Šoreiz Pauls Timrots devies uz vēl neredzētu un īpaši smagu enduro sacīksti – Red Bull Rough Ride, kas aizvadītajā nedēļas nogalē notika Daugavas vidū, pie Rīgas radio un televīzijas torņa.

Rallijkrosa zvaigznes pulcējas Biķerniekos

Divkāršs posms pasaules čempionāta ieskaitē, divu Latvijas sportistu cīņa Eiropas čempionāta sacensībās un pēdējā iespēja Biķerniekos redzēt, dzirdēt un saost rallijkrosa spēkratus ar iekšdedzes dzinēju. Ferratum Pasaules rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē nedēļas nogalē jau sesto gadu pēc kārtas pulcēs spēcīgākos šīs autosporta disciplīnas braucējus.

Macuks triumfē LČ 3. posma sacensībās motokrosā

12. septembrī, Cēsīs Ezerkalnu mototrasē norisinājās Latvijas čempionāta motokrosā trešais posms un MOTOZIP.LV kausa izcīņa, kur par uzvarām cīnījās BV Amatieri un BV Veterāni. Vienlaikus notika arī MITSUBISHI ELECTRIC kauss Q Amatieri, Q Veterāni un Q Iesācēji klasei. MX85 klases braucējiem bija iespēja cīnīties par vēsturisko Elkšņi 95 ceļojošo kausu, informē organizatori.

FOTO: Zaķusalā aizvadītas vēl nebijušas enduro sacensības

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 11. septembrī, Zaķusalā norisinājās Latvijā vēl nebijušas enduro sacensības – Red Bull Rough Ride. Ne vien Latvijā vēl neredzēts koncepts, bet arī unikāla un īpaša lokācija padarīja šo pasākumu atšķirīgu no ierastajām enduro sacensībām, vēsta rīkotāji.