Laika ziņas
Šodien
Sniegs
Rīgā +1 °C
Sniegs
Otrdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

Motoru sports

Ātruma cilts: kas motivē sievietes mesties autosportā

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Tā šoreiz veltīta projektam Sievišķīga un stipra, kurā 14 sievietēm konkursa kārtībā ir iespēja nodarboties ar profesionālo kartingu sportu un tikt līdz pasaules līmenim.

Motobraucējs Reišulis pēc pogas noplīšanas aizvada braucienu ar noslīdējušām biksēm

Kuriozs Eiropas čempionāta brauciens EMX250 klasē aizvadītajā nedēļas nogalē izvērtās talantīgajam latviešu motobraucējam Kārlim Albertam Reišulim, jau pirmajā aplī saplīstot pogai, kas turpmāko pusstundu lika braukt “gandrīz kā ar pliku dibenu”. Šī neveiksme gan sportistu neapstulbināja un nākamajā dienā viņš sasniedza līdzšinējās sezonas labāko rezultātu.

Sesks un Francis Polijā finišē trešie

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas Mobilais Telefons atbalstītā rallija pilota Mārtiņa Seska ekipāža Švidņicas rallijā Polijā finišēja augstajā trešajā vietā. Startējot ar salīdzinoši mazjaudīgāko Škoda Fabia R4 Rally2Kit Sesks/Francis uzrādīja lielisku ātrumu un cīņas sparu, veiksmīgi konkurējot ar jaudas ziņā pārākām ekipāžām, vēsta komanda.

Ātruma cilts: Timrots pirmo reizi downhill velo trasē

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Tajā Pauls Timrots meties kārtējā piedzīvojumā kopā ar, iespējams, "slimākajiem" velobraucējiem Latvijā no Downhill.lv.

Testa braucienā bojā gājis WRC īru pilots Brīns

Īrijas pilots Kreigs Brīns, kurš pārstāvēja Hyundai Shell Mobis vienību, gājis bojā testa braucienos pirms 2023.gada pasaules rallija čempionāta (WRC) sezonas ceturtā posma, ceturtdien paziņoja vienība.