Jonasam septītā vieta sezonas pēdējā posmā

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien izcīnīja septīto vietu pasaules motokrosa čempionāta pēdējā 19.posma - Lielbritānijas Grand Prix - prestižākās MXGP klases sacensībās.

Jānis Reišulis nodrošina EMX125 čempiona titulu

Latvijas motosportists Jānis Mārtiņš Reišulis sestdien Lielbritānijā ieņēma pirmo vietu Eiropas motokrosa čempionāta 125 kubikcentimetru klases (EMX125) sezonas pēdējā, devītā posma pirmajā braucienā un nodrošināja čempiontitulu.

Ātruma cilts: latvietis, kas radījis bezkaunīgāko Porsche

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Tajā Pauls Timrots apmeklē vēsturisko Porsche spēkratu izstādi Rīgas Motormuzejā, kas atceļojusi no Vācijas un veltīta Latvijas izcelsmes dizainera Anatola Lapiņa radītajiem auto, tostarp leģendārajai Rozā cūkai.

Ātruma cilts: kā simtgadīgs traktors var izskatīties kā jauns

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Tajā Pauls Timrots viesojas pie sporta tehnikas restauratora, meistara Edgara Podziņa, kura darbnīcā jaunu veidolu atguvis gan teju simt gadu vecs traktors, gan igauņu formula un jaudīgs šosejas motocikls.

Ātruma cilts: kā latvieši spēj uzbūvēt pasaulē unikālus drifta BMW

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Šoreiz Pauls Timrots viesojas pie Latvijas drifta pelēkā kardināla un viena no HGK Motorsport komandas dibinātājiem Harija Šķupeļa, lai noskaidrotu, kā top pasaulē unikālie HGK drifta BMW un citas autobūves inovācijas.

Ātruma cilts: Timrots traucas ar militāro motociklu

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Tajā Pauls Timrots pirmo reizi izmēģina 70. gadu Husqvarna 258 motociklu, kas radīts Zviedrijas armijas vajadzībām, bet šodien skatāms Rīgas Motormuzejā.

Jonasam Nīderlandē astotā vieta MXGP posmā

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien Nīderlandē MXGP klasē ieņēma astoto vietu pasaules motokrosa čempionāta 16.posma pirmajā braucienā, otrajā finišēja devītajā vietā, posmā ieņemot astoto vietu.