Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Motoru sports

Jonass pēdējos apļos nenosargā pozīcijas pjedestāla tuvumā © DIENA

Līderu grupas tuvumā noturējās, bet cīņā par vietu uz goda pjedestāla tomēr neiesaistījās Latvijas vadošais motokrosists Pauls Jonass. Pasaules čempionāta ceturtajā posmā Portugālē Husqvarna braucējs atsevišķos braucienos izcīnīja septīto un piekto vietu, kā arī tika klasificēts piektais posma summā. Sezona šosezon turpināsies Trentino, kas būs pēdējais posms pirms Latvijas MXGP Ķegumā.

Ātruma cilts: kā autosporta prasmes noder krīzes situācijās

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Šoreiz Pauls Timrots viesojas Ventspils ielā 50, Rīgā pie autosportistiem no biedrības Tavi draugi. Viņi kara pirmajās dienās devās uz Ukrainu ar humāno palīdzību. Šobrīd iniciatīva no spontānas idejas izaugusi par labi koordinētu sistēmu, ar kuras palīdzību rēķinās Ļvivas iedzīvotāji.

Favorīti uz starta līnijas © DIENA

Spriedzes pilnajai Hamiltona un Verstapena divcīņai otro cēlienu jaunajā Pirmās formulas (F1) sezonā gaida ne tikai motoru sporta līdzjutēji vien, tomēr ievērojamās pārmaiņas tehniskajos noteikumos var būt krietni sašūpojušas spēku samēru autosporta karaliskajā klasē.