Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +10 °C
Apmācies
Piektdiena, 24. marts
Kazimirs, Izidors

Nepilnības būvprojektā aizkavēs Austrumlatvijas radošā pakalpojuma centra atklāšanu

Rēzeknē topošā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra būvdarbiem tuvojoties nobeigumam, atklājušās būtiskas nepilnības tā būvprojektā. To dēļ izsludināti papildus iepirkumi, interneta vietnē rezekne.lv stāsta Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes teritoriju plānotāja – projektu vadītāja Ilona Igovena.

Papildus jāiepērk gan drenāžas izbūve pie galvenās ieejas, apkures lūkas grīdās, evakuācijas kāpnes, bruģis ielas izbūvei, palodzes visai ēkai un citi būtiski būvniecības elementi, kas sākotnējā būvprojektā neesot paredzēti.

"Būvniecības procesā iesaistītie speciālisti risina neskaidros jautājumus, apzina nepieciešamos papildus veicamos darbus un finansu līdzekļus. Tomēr raitu būvdarbu turpināšanu bremzē normatīvo aktu regulējumi, kas nosaka, ka ir jāveic iepirkumu procedūras, lai iepirktu darbus, kas nebija paredzēti projektā, bet bez kuriem nav iespējams ēku nodot ekspluatācijā," stāsta Rēzeknes domes pārstāve.

Tādēļ jau 20. aprīlī izsludināts iepirkums „Neparedzētie būvniecības darbi Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra – jauniešu, bērnu interešu izglītības centra, radošo industriju un restaurācijas darbnīcu būvniecība, Rēzeknē”, kur iepērkamie darbi ir drenāžas izbūve pie galvenās ieejas, terašu grīdu slīpumu izbūve, apkures lūkas grīdās, evakuācijas kāpnes no ceturtā stāva, margas pa teritoriju ēkas ārpusē, trūkstošie tāfeles apjomi, bruģis ielas izbūvei.

Atsevišķā konkursā, kas izsludināts aprīļa beigās, savukārt plānots iepirkt papildus darbus ceļa gultnes izbūvei, palodzes visai ēkai, papildus datu tīklu izbūvi un torņu fasādes apdares materiālu.

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš, atbilstoši normatīvajiem aktiem, plānojas maija pašās beigās, bet būvdarbu izpildi plānots paveikt mēneša laikā pēc līguma noslēgšanas.

"Līdz ar to Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra nodošanas termiņš tiek pārcelts uz jūnija pašām beigām," stāsta I. Igovena.


Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses