Koalīcija atbalstījusi arī vairākus opozīcijas priekšlikumus. Premjers norādīja, ka akceptu saņēmuši ne tikai Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS), bet arī apvienības Saskaņas centrs (SC) ierosinājumi, viņš gan neprecizēja, tieši kuri tie ir. Neko nezināja teikt arī SC deputāts Andrejs Klementjevs. Partiju apvienība iesniegusi daudzus priekšlikumus, lielāko uzsvaru liekot uz labklājības un veselības nozari. «Mēs vēl prasījām lielāku atbalstu reģioniem, jo apmēram puse no mūsu deputātiem ir no Latgales. Viņi gribēja pabeigt, piemēram, Rēzeknes Olimpisko centru, kā arī renovēt vairākas vecticībnieku un pareizticīgo baznīcas,» stāsta A. Klementjevs un, neslēpjot pārsteigumu, jautā, vai tiešām kāds no šiem priekšlikumiem ir atbalstīts.
Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts pēc koalīcijas sēdes Dienai atzina, ka nozarei ļoti nozīmīgs ir pieņemtais risinājums attiecībā uz subsidētās enerģijas nodokli. Valdība priekšlikumu atbalstījusi, paplašinot to elektroenerģijas ražotāju loku, kuriem tiks piemērota zemākā 5% nodokļa likme. To piemēros mazajiem elektroenerģijas ražotājiem, kuru koģenerācijas staciju jauda nepārsniedz četrus megavatus, tāpat pazeminātā likme tiks piemērota vēl vairākos citos izņēmuma gadījumos.
Valdība atbalstījusi arī Ekonomikas ministrijas (EM) ierosināto likumprojektu par papildu nodokli trim lielākajām Latvijas ostām, paredzot, ka tām valsts budžetā būs jāmaksā tikpat daudz, cik pašvaldību kasē. Satiksmes ministrs Anrijs Matīss sacīja, ka šādu likumprojektu viņa vadītā ministrija neatbalsta. Valdība, atbalstot likumprojektu, vienojās, ka Satiksmes ministrijai precizēs no jaunieviestā nodokļa iegūto līdzekļu izmantošanas mērķi.
Atbalstīti arī grozījumi Dabas resursu nodokļa likumā, kas paredz ieviest pakāpeniski pieaugošo nodokļa likmi par reklāmas materiāliem. Tāpat akceptu saņēmušas plānotās izmaiņas Mikrouzņēmumu nodokļa likumā, kas paredz, ka, sākot no 2015. gada, šādu uzņēmumu nodokļa likme tiks pakāpeniski paaugstināta. Izmaiņas neskars mikrouzņēmumus, kuru apgrozījums gadā nepārsniedz 7000 eiro.
Apstiprināts arī likumprojekts, kas paredz no nākamā gada palielināt neapliekamo minimumu no 45 līdz 53 latiem, tāpat paredzēts lielāks atvieglojums attiecībā uz Iedzīvotāju ienākumu nodokli par apgādājamo - tagad tas ir 80 latu mēnesī, no nākamā gada tie būs 116 lati.
Tomēr ne visiem likumprojektiem liktenis bijis tik vēlīgs. Izgāzās Saeimas neatkarīgās deputātes Elīnas Siliņas priekšlikums nākamgad nedaudz paaugstināt ministru algas. Ierosinājums paredzēja grozīt valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu, paredzot pašreizējos koeficientus palielināt, piemēram, 4,05 vietā izmantot koeficientu 4,5.