Tajā pašā laikā britu finanšu ministrs Džordžs Osborns brīdinājis, ka izstāšanās gadījumā nāksies steigšus vienoties par valsts budžeta izdevumu samazināšanu un nodokļu palielināšanu.
Nedēļas sākumā publicētie sabiedrības viedokļa aptauju rezultāti ir spārnojuši Brexit piekritējus. Pēc vairākas nedēļas ilgušas asas stīvēšanās starp vienu un otru pozīciju iezīmējies pārsvars ES pametēju nometnes pusē. Visu nedēļas sākumā publiskoto aptauju rezultāti rāda, ka Brexit piekritēju pozīcijas ir ievērojami uzlabojušās. Whatukthinks.org apkopotie sešu jaunāko aptauju rezultāti rāda, ka par ES pamešanu gatavi balsot 52%, par palikšanu - 48% aptaujāto.
YouGov aptaujā laikrakstam The Times Brexit piekritēji ir vadībā par septiņiem procentpunktiem. 46% balsotu par ES pamešanu, tikai 39% - par palikšanu. 11% paziņojuši, ka nezina, kā balsot, un 4% nebalsos vispār.
Abas ICM aptaujas (pa tālruni un internetā) laikrakstam The Guardian liecina, ka Brexit piekritēji ir priekšgalā par sešiem procentpunktiem. Taču šajā aptaujā iezīmējas milzīgā atšķirība viedoklī par dalību ES starp jauniešiem un cilvēkiem pensijas gados. Vēlētāju vecumā no 18 līdz 34 gadiem vidū par palikšanu ES gatavi balsot 56%, par Brexit - 39%. Savukārt cilvēku pēc 65 gadu vecuma vidū 55% balsošot par ES pamešanu, 39% par palikšanu savienībā.
Izstāšanās kampaņas pārstāvji trešdien paziņoja, ka uzreiz pēc referenduma, ja tas beigsies ar viņiem labvēlīgu rezultātu, tikšot sasaukta parlamenta ārkārtas sēde, kurai jāatceļ visas ES institūciju pilnvaras pār karalisti.