Laika ziņas
Šodien
Migla
Ceturtdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Juris Tihonovs

Holivudas scenāristi varētu pārtraukt streiku

ASV scenāristus pārstāvošā arodbiedrība Writers Guild of America (WGA) paziņojusi, ka panākta provizoriska vienošanās ar Holivudas studiju vadību, kas varētu pielikt punktu gandrīz piecus mēnešus ilgajam scenāristu streikam, vēsta BBC.

Pretrunīgi vērtē Sunaka zaļās politikas izmaiņas

Apvienotās Karalistes premjerministrs Riši Sunaks saņēmis gan atzinīgus, gan kritizējošus vērtējumus par viņa izziņotajiem plāniem mīkstināt valdības līdzšinējos mērķus mazināt izmešu nokļūšanu atmosfērā, vēsta BBC.

Polija brīdina Ukrainu neeskalēt graudu konfliktu

Polijas valdība brīdinājusi Ukrainu, ka varētu noteikt importa aizliegumus arī citai Ukrainā ražotai produkcijai, ja Ukraina turpinās eskalēt konfliktu, kas starp abām valstīm izraisījies pēc tam, kad Polija pagarināja aizliegumu graudaugu importam no Ukrainas, vēsta AFP.

Sāk pārsēdināt amatpersonas Krievijā ražotos auto

Krievijas Valsts domes padome vienbalsīgi pieņēmusi lēmumu, kas paredz, ka no 2024. gada parlamenta deputāti pilnvaru pildīšanai savos vēlēšanu apgabalos tiks nodrošināti tikai ar Krievijā ražotām automašīnām, vēsta Meduza.io

Raķeštrieciens aizdedzina krievu kuģi un zemūdeni

Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenā izlūkošanas pārvalde apstiprinājusi informāciju, ka naktī uz trešdienu notikušajā Ukrainas bruņoto spēku raķešuzbrukumā Sevastopoles kuģu rūpnīcai Krimā postījumus guvuši divi remontdokos atrodošies Krievijas jūras kara flotes kuģi, vēsta RBK-Ukraina.

Plūdos Lībijā tūkstošiem bojāgājušo

Lībijas ziemeļaustrumu pilsētā Dernā jau apglabāti 700 nedēļas nogales plūdos bojāgājušie iedzīvotāji, un amatpersonas izteikušās, ka bez vēsts pazudušo skaits ir sasniedzis 10 tūkstošus, atsaucoties uz amatpersonu sniegto informāciju, otrdien vēstīja Associated Press.

ASV dos Ukrainai munīciju ar noplicināto urānu

Krievijas ārlietu ministra vietnieks Sergejs Rjabkovs ASV lēmumu sākt piegādāt Ukrainai tanku munīciju ar noplicināto urānu nodēvējis par "noziedzīgu rīcību, kas pierāda Vašingtonas nerēķināšanos ar šādas munīcijas izmantošanas sekām videi", vēsta TASS.

Briti pasludina Vagner par teroristu grupējumu

Apvienotās Karalistes Iekšlietu ministrija parlamentā iesniegtajā likumprojektā pasludinājusi Krievijas algotņu grupējumu Vagner par teroristisku organizāciju, vēsta BBC.

Kuba vēršas pret pilsoņu vervēšanu karam Ukrainā

Kubas varasiestādes izmeklēšanā atklājušas cilvēku kontrabandas grupējumu, kas vervējis Kubas pilsoņus karot Krievijas militārajos formējumos Ukrainā, atsaucoties uz Kubas Ārlietu ministrijas paziņoto, vēsta Al Jazeera.