Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mēness aptiekas komanda startēs kopā ar Iekļaujoša maratona dalībniekiem

2024. gada 19. maijā Rimi Rīgas maratonā Mēness aptieka atbalsta Iekļaujoša maratona programmu un uzņēmuma komanda skries kopā ar tās dalībniekiem.

Lielākajos skriešanas svētkos Baltijas valstīs “Mēness aptiekas” komandā dažādās maratona distancēs piedalīsies vairāk nekā simts uzņēmuma darbinieki kopā ar ģimenes locekļiem, kā arī Bērnu un jauniešu para sporta apvienības dalībniekiem. Šo dalībnieku atpazīšanas zīme būs “Mēness aptiekas” komandas sporta krekli, un viņi izmantos “Iekļaujoša maratona” drošo koridoru ar īpašu startu 10 minūtes pēc kopīgā skrējiena sākuma. Katrs dalībnieks ir izvēlējies savām spējām atbilstošu distanci.

Tādējādi “Mēness aptieka” kā ilggadējs Rimi Rīgas maratona veselības partneris un atbalstītājs šogad paplašinās sadarbību, atklājot īpašo programmu “Iekļaujošs maratons” un sniedzot Latvijā līdz šim vēl nebijušu iespēju cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu asistentiem piedalīties šajā sporta un veselīga dzīvesveida notikumā.

Programmas ietvaros 400 dalībnieki – 200 cilvēki ar kustību un citiem veselības traucējumiem un 200 asistenti – varēja pieteikties līdzdalībai un izvēlēties reģistrēties jebkurai savām spējām atbilstošai Rimi Rīgas maratona distancei.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Speciālistu redzējums par siera ēšanu Jāņos

Ko visbiežāk redzam Jāņu apsveikumos? Protams, ozollapu vaiņaga ieskautu zeltainu ķimeņu siera rituli! Simbolizējot sauli, šādi paaudžu paaudzēs esam godinājuši saulgriežu laiku, kad dienas ir brīni...

Veselība

Vairāk Veselība


Dārza Diena

Vairāk Dārza Diena


Senioru Diena

Vairāk Senioru Diena


Dienas padomi

Vairāk Dienas padomi


Būve un interjers

Vairāk Būve un interjers


Cits

Vairāk Cits