Sakņu dārzeņu kopšana
7. februārī apkurināmā siltumnīcā var sēt redīsus. Izmēģiniet dažādas šķirnes – tām ir ne tikai atšķirīgs izskats, bet arī garšas nianses un jauniem redīsiem tik raksturīgā asumiņa intensitāte. Tā kā šogad ziema turas ilga un stabili vēsa, turklāt pagaidām gaišo, saulaino dienu nav bijis daudz, ar sējas darbiem neapkurināmās siltumnīcās vēl būs jāpagaida, šķiet, krietns laiciņš.
Lapu dārzeņu kopšana
No 8. līdz 10. februārim varat sēt visus mikrozaļumus un dīgstus, stādīt sīpolus lociņu ražai, apkurināmā siltumnīcā sēt salātus, rukolu, spinātus, baldriņus un garšaugus – pētersīļus, selerijas, timiānu, rozmarīnu, salviju. Ar siltummīli baziliku gan vēl jāuzgaida.
Dekoratīvo stādījumu kopšana
No 9. līdz 11. februārim aprūpējiet telpaugus, pārstādiet, modiniet pavasarī ziedošos augus, veidojiet telpās lēzenā podā vai kastē agri ziedošo pavasara puķu kompozīcijas. Ko tur stādīt? Muskares, narcises, tulpes, hiacintes, krokusus, prīmulas, var arī kādu ciklamenu, sniega rozi vai hipeastru iekļaut kompozīcijā.
Augļu koku un ogulāju kopšana
12. un 13. februārī sējiet papriku un asos piparus, ko pavasarī pārstādīsiet siltumnīcā. Tomātiem gan vēl par agru, tos nevajadzētu sēt ātrāk par marta sākumu, jo tie no sējas līdz izstādīšanai aug 60–65 dienas, tas pats attiecas uz gurķiem – tiem no sējas līdz izstādīšanai būs vajadzīgas tikai 40 dienas.