Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā 0 °C
Apmācies
Otrdiena, 29. novembris
Ignats, Virgīnija

Diāna Kārkliņa

Cer uz mājām un rehabilitāciju

Sāra ir aptuveni astoņus mēnešus veca un bezgala mīļa, labsirdīga, draudzīga, dzīvespriecīga, pēc kontakta ar cilvēku alkstoša.

Patstāvīga kā kaķis un ar pigoriem Instagram

Kad Pērle divu mēnešu vecumā ieradās komunikācijas konsultantes un sabiedrisko attiecību aģentūras MM&A| Hill + Knowlton Strategies partneres Ivetas Stepanovas mājās, sune bija bērnu mazo suliņu paciņas izmērā.

Kur datu kalni savijas ar īsto dzīvi

Datu zinātnieka darbā ir gan radošums un nejaušības, gan pārdomas par godīgu mākslīgo intelektu, atzīst Muntis Rudzītis.

Ar stāstu ausī

Kas ir podkāsti jeb raidieraksti, uzzinājām jau pirms pāris desmitgadēm, bet tieši pandēmijas gados tie ieguva neredzētu uzrāvienu un popularitāti. Cilvēku paradumi tagad lēnām atgriežas pie agrākās normalitātes… Kurp virzīsies podkāsti?

Attapīgi un emocionāli melanholiķi

Latviešos un argentīniešos ir gan līdzīgais, gan atšķirīgais, teic Klaudio Rivera, kurš jau 18 gadu mīt starp abām kultūrām.

Diagnoze nemaina cilvēka būtību

Piedaloties nometnes Upe rīkošanā bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, Anete Linde arī pati tajā gūst prieku.

Pārdaugavā sāk pukstēt Kaķa sirds

Jaunajā patversmē mīļi minči gaida savus īstos saimniekus. Pieejama arī veterinārā palīdzība nelaimē nonākušiem kaķiem.

Ko suns pauž ar agresiju?

Suņa agresija var izpausties kā košana, saspringta, nekustīga stāja, sastindzis skatiens, rēciens (ar vai bez zobu rādīšanas), riešana u. c. Agresīva uzvedība sākas ar brīdinājumu, bet var novest pie uzbrukuma, tādēļ nozīmīga ir dzīvnieka apmācība un pareiza audzināšana, norāda Rīgas klīnikas Ikaross veterinārārsts, sertificēts dzīvnieku psihiatrs un kinologs Alberts Čipuštanovs

Dzīve bez kaķiem? Grūti pat iedomāties…

Kā nerakstīts likums no ceļojumiem vest vai jubilejās dāvināt kaķīti izvērtās par apjomīgu kolekciju, ko allaž papildinājuši arī īstie minči.

Mērķtiecīgs darbiņš, kas vainagojies ar panākumiem

Kriukš! – kamēr runājamies ar Bruno saimnieci Zani Andrejevu, pats šokolādes brūnais labradors ik pa brīdim, kā nedzirdēdams bāršanu, plūc un šķin iekšā ābolīšus no zemas ābeles dārzā.

Vingrot no rīta vai labāk vakarā?

Vairums vingrotāju fiziskajām aktivitātēm nododas tad, kad ir iespēja tam atvēlēt laiku. Taču izrādās, ka no rīta un vakarā aizvadītiem treniņiem var būt atšķirīgs efekts.

Aizrauties kopradē

Programmēšanas festivālā CodeX tapuši ambiciozi risinājumi.

Futbols iemācīja nebaidīties no kļūdām

Ja tu visu savu ikdienu, nākotnes vēlmes un plānus esi saistījis ar kaut ko vienu, bet tad pēkšņi ar to no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ vairs nevari nodarboties, ir ļoti grūti. Taču iemācies atrast citu ceļu un gūt gandarījumu arī tajā.