Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reitingi

ZZS popularitātes reitingos cieši līdzās Saskaņai

Premjera partija popularitātes reitingos februārī ļoti tuvu pietuvojusies Saskaņai, kuras rādītājs aizvadītā gada griezumā bijis samērā viļņveidīgs, svārstoties 4% robežās, tomēr saglabājot vietu popularitātes virsotnē. Februāra vidū pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma veiktā SKDS aptaujā noskaidrots, ka pašlaik par ZZS savu balsi būtu gatavi atdot 18,1% no aptaujātajiem, bet par Saskaņu balsotu vien par 0,4% vairāk.

SKDS aptauja: Vējonis panācis, ka tauta atkal mīl prezidentu

Raimondam Vējonim izdevies panākt, ka Valsts prezidents atkal ir sabiedrības visaugstāk vērtētais politiķis, vēsta Neatkarīgā Rīta Avīze (NRA).Pēc laikraksta pasūtījuma SKDS veiktajā aptaujā noskaidrots, ka Vējoņa darbu pozitīvi vērtē 69,8% iedzīvotāju, bet negatīvi - vien 11,7%, tādējādi prezidenta reitings ir 58,1%.

Reitingu līderi demisionējušās valdības ministru vidū - Bergmanis un Melbārde

No šodien demisionējušās valdības ministriem zemākais reitings ir ministru prezidentei Laimdotai Straujumai (Vienotība), savukārt augstākais - aizsardzības ministram Raimondam Bergmanim (ZZS) un kultūras ministrei Dacei Melbārdei (NA), liecina Latvijas faktu dati par ministru un amatpersonu reitingiem novembrī.

Oktobrī partiju reitingi būtiski nav mainījušies - Saskaņa un ZZS populārākās

Oktobrī partiju reitingi būtiski nemainījās, tomēr nedaudz samazinājusies Saskaņas, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) un Vienotības popularitāte, liecina Latvijas faktu jaunākā aptauja.Oktobrī lielākā daļa aptaujāto - 20,5% - norādīja, ka vēlēšanās atbalstītu partiju Saskaņa, otrs populārākais politiskais spēks ir ZZS, par kuru balsotu 15,1% respondentu, nacionālo apvienību Visu Latvijai-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (NA) atbalstītu 7,9% vēlētāju, bet Vienotību - 7,2%.

Vienotība cer līdz simtgadei atlabt

Vienotība domes sēdē sestdien nodeva sabiedrībai vairākus pietiekami skaidrus vēstījumus. Tās priekšsēde Solvita Āboltiņa aicināja nodaļās līdz nākamajam kongresam 2016. gadā, kad ir jāpārvēl vadība, demokrātiskā veidā izraudzīties jaunu vadītāju. "Uzskatu ne tikai par lietderīgu, bet pat par nepieciešamu diskutēt par pārmaiņām mūsu partijas vadībā," sacīja Āboltiņa, atzīstot arī kļūdas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide