Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pasaules Dabas fonds

Lai jūra čum un mudž!

Pieci jautājumi Pasaules dabas fonda projektu vadītājai Elzai Ozoliņai

Ēst zivi ar tīru sirdsapziņu

Izvēloties zivis ēdienkartei, jāvērtē to izcelsme, zvejas veids un sugas situācija pasaules ūdeņos.

Lēnām, bet kļūstam apzinīgāki pret vidi

Ne viens vien pagājušā gada notikums vides jomā liecina, ka sabiedrība ir kļuvusi informētāka un aktīvāk paudusi savu viedokli. Aktualizēti vairāki dzīvnieku aizsardzības jautājumi un cilvēki apzinās dabas vērtības, tomēr vēl aizvien interešu aizstāvji gaida konkrētākus lēmumus un rīcību no valdības puses, lai notiktu reālas izmaiņas. Par padarīto pērn un paredzamo attīstību šogad Dabas Dienai stāsta biedrības Dzīvnieku brīvība valdes locekle Līva Siliņa un Pasaules Dabas fonda direktors Jānis Rozītis.

Nākamgad Latvijā iedzīvotājiem piedāvās dabas aizsardzības brīvdienas

Nākamgad Latvijā iedzīvotājiem tiks piedāvāta alternatīva brīvā laika pavadīšanas iespēja - dabas aizsardzības brīvdienas, aģentūra LETA uzzināja Pasaules Dabas fonda (PDF) pārstāvniecībā Latvijā.Dabas aizsardzības brīvdienu projekts top sadarbībā ar Somijas un Igaunijas kolēģiem, kur šāda alternatīva brīvā laika pavadīšanas iespēja pastāv jau vairākus gadus un ir izveidojusies par sabiedrībā populāru kustību.

Pasaules Dabas fonds: Jauno Parīzes vienošanos nepieciešams laika gaitā padarīt vēl stiprāku

Jauno Parīzes vienošanos nepieciešams laika gaitā padarīt stiprāku, kā arī valdībām, atgriežoties no Parīzes klimata konference (COP21) sarunām, būs nepieciešams veikt virkni darbu, lai samazinātu emisijas, veicinātu pāreju uz atjaunojamiem energoresursiem, kā arī palīdzētu vismazāk aizsargātajām valstīm un kopienām, norāda Pasaules Dabas fonda direktors Latvijā Jānis Rozītis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide