Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kūlas ugunsgrēki

Svētdien reģistrēti 23 kūlas ugunsgrēki

Svētdien Latvijā reģistrēti 23 pērnās zāles jeb kūlas ugunsgrēki, un citās ugunsnelaimēs Latvijā cietuši divi cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Aizvadītajā diennaktī valstī dzēsts 51 kūlas ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsts 51 kūlas ugunsgrēks, no tiem platības ziņā lielākie ugunsgrēki reģistrēti Pļaviņu novadā un Rēzeknē, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Aizvadītajā diennaktī dzēsti 12 kūlas ugunsgrēki

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23.marta plkst. 06.30 līdz 24.marta plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 49 izsaukumus – 22 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā 12 kūlas un divu meža ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi, vēsta dienestā.

Ceturtdien dzēsti 20 kūlas ugunsgrēki

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 20 kūlas ugunsgrēki, kas ir par 13 mazāk nekā diennakti iepriekš, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija.

Piektdien Latvijā reģistrēti 29 kūlas ugunsgrēki

Piektdien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) reģistrēts 51 izsaukums uz ugunsgrēkiem, no kuriem vairums jeb 29 bijuši uz kūlas ugunsgrēkiem, aģentūru LETA informēja VUGD.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide