Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +18 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Borowa MC

Grupa Borowa Mc gatavojas jubilejas koncertiem un izlaiž singlu Prūjam juoīt

Gatavojoties svinēt vasaru un Borowa Mc 20. dzimšanas dienu, grupa izdot jaudīgu dziesmu Prūjam juoīt. Dziesma ir parafrāze par grupas 20 gados piedzīvoto, sākot ar pirmajiem koncertiem un noskaņu kultūras namos visā Latvijā, līdz atmiņām “kā bija” un pārdomām “kā būs”.

Notiks pirmais dzejas slams latgaliski Rogovkys dzejis voga

Sestdien, 10. septembrī, Rēzeknes novada Rogovkā notiks pirmais dzejas slams – dzejnieku sacensība – latgaliski Rogovkys dzejis voga, kurā piedalīsies latgaliski rakstoši dzejas autori. Pasākumu vadīs Kozmens, bet notikumu papildinās arī dziesminieka Vinsenta Kūkoja un grupas Borowa Mc muzikālās uzstāšanās.

Līgo svētkus Rēzeknē atzīmēs ar krāšņu koncertu un zaļumballi

Līgo svētku lielkoncertā Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā 23.jūnijā muzicēs ne tikai dziedošie aktieri, pašmāju grupas, bet uzstāsies arī dziedošās ģimenes un dejotāji. Koncertā kopā tiks izpildītas vairāk kā 50 dziesmas, kuras pateicoties apvienotajiem mūziķu sastāviem iegūs jaunu skanējumu, informēja pasākuma organizatori.

“Borowa Mc” aicina jaunos dzejniekus piedalīties Mīlestības vakarā

24.februārī Mākslas darbinieku namā koncertu mīlestības noskaņās sniegs grupa “Borowa Mc”, informē mūziķu pārstāve Kitija Balcare. Lai programmu padarītu interesantāku, mūziķi aicina atsaukties jaunos dzejniekus, kuri vēlētos piedalīties Mīlestības vakarā.Jauno dzejnieku darbi tiks izvērtēti konkursa kārtībā, un tā uzvarētājiem būs iespēja Mīlestības vakarā uzstāties ar savas dzejas priekšlasījumu, pavēstīja K.

AUDIO: Izdots „Borowa Mc” dziesmas „Bez tevis” remikss

Grupas „Borowa Mc” dziesmai „Bez tevis” klajā nācis remikss. To veidojis mūzikas producents N’Works, informē mūziķu pārstāve Kitija Balcare.„Dziesmas „Bez tevis” remikss tapa pēc grupas „Borowa Mc” aicinājuma to izveidot, jo līdz šim mums sadarbība nebija uzsākta. Šoreiz mans domu gājiens ir atšķirīgs no ierastā soulfulhouse skanējuma,” skaidro dziesmas remiksa autors mūzikas producents N’ Works.

"Borowa Mc" koncertos Latgalē iesildīs pašmāju mūziķi

Populārās latgaliešu grupas Borowa Mc koncertus Latgalē  septembra otrajā pusē ieskandēs jauni latgaliešu mūziķi — dziedātāja Aija Eriņa un grupa Restauratori, informē mūziķu pārstāvis Aivars Līpenītis.Gaidāmajos Borowa Mc koncertos Latgalē pirms atzītās grupas uzstāsies dziedātāja no Rēzeknes rajona Dricāniem Aija Eriņa, kas ieguvusi titulu Latvijas Talants 2008 un, atgriezusies no vokālajām studijām Londonā,  šobrīd kopā ar ģimeni piedalās LNT šovā Dziedošās Ģimenes.

"Borowa Mc" koncertēs Latgalē

Latgaliešu mūzikas grupa Borowa Mc, sveicot skolēnus un studentus jaunajā mācību gadā, izsludina Latgales koncertu tūres vietas un datumus – septembra otrajā pusē kopumā notiks četri koncerti Latgalē, informē mūziķu pārstāvis Aivars Līpenītis.Koncertos grupa izpildīs jau zināmas un populāras dziesmas no 3 albumiem un iepazīstinās klausītājus ar jaunākās dziesmas „Bez Tevis” koncerta versiju_.

Borowa MC rīko fotokonkursu

Baudot vasaras labumus un gatavojoties rudens ražas novākšanai, kas šogad zīmīga būs arī grupai Borowa Mc (septembra beigās gaidāms grupas trešais studijas albums ar nosaukumu Ui, lobs!), Latgales mākslinieki vasaras karstākajā laikā aicina draugus un fanus piedalīties jaunā albuma tapšanā.

Latgaliešu laimes recepte

No šīs nedēļas Latvijas radio stacijām tiek nodots jaunākais latgaliešu modernās mūzikas grupas Borowa Mc singls “Dzeivis maņ nav žāl” no septembrī gaidāmā trešā studijas albuma “Ui, lobs!”

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide