Laika ziņas
Šodien
Migla
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Anna Heinrihsone

Sievietes kokos un gleznās. Māksliniece Anna Heinrihsone meklē atbildes fotogrāfiju aizkadros

Galerijā Māksla XO līdz 26. augustam ir apskatāma pazīstamās scenogrāfes un kostīmu mākslinieces Annas Heinrihsones gleznu izstāde Aiz kadra, par kuras iedvesmas avotu ir kalpojusi sastapšanās ar vācu fotogrāfiju kolekcionāra un fotogrāfa Johena Raisa grāmatu Sievietes kokos, kas pievēršas pagājušā gadsimta pirmajā pusē populārajai parādībai – fotografēties kokos.

Lielajā dzintarā atklāta trīs Heinrihsonu izstāde

Piektdien, 25. oktobrī, Liepājas koncertzālē Lielais dzintars atklāta mākslinieku Ivara, Helēnas un Annas Heinrihsonu izstāde Sajūtu taksonomija. Heinrihsoni. Līdz 15. decembrim koncertzāles mākslas telpā Civita Nova skatāmi gleznotāja Ivara Heinrihsona, viņa sievas, mākslinieces Helēnas Heinrihsones lielformāta gleznojumi, kā arī meitas, kostīmu mākslinieces un scenogrāfes Annas Heinrihsones lielizmēra ogles zīmējumi, telpiski objekti un gleznas, informēja izstādes veidotāji.

Koncertzālē Lielais dzintars būs skatāma Heinrihsonu ģimenes izstāde Sajūtu taksonomija. Heinrihsoni

No 25. oktobra līdz 15. decembrim Liepājas koncertzālē Lielais dzintars būs skatāma mākslinieku Ivara, Helēnas un Annas Heinrihsonu izstāde Sajūtu taksonomija. Heinrihsoni. Tajā būs izstādīti spožā neoekspresionisma gleznotāja Ivara Heinrihsona un viņa sievas, spilgtās un daudzpusīgās mākslinieces Helēnas Heinrihsones lielformāta gleznojumi, kā arī meitas, talantīgās kostīmu mākslinieces un scenogrāfes Annas Heinrihsones lielizmēra ogles zīmējumi, telpiski objekti un gleznas.

Labi attīstīta sakņu sistēma

Tavs miers ir beigts, ja tu meklē atbildes uz sev būtiskiem jautājumiem, uzsver māksliniece Anna Heinrihsone, kuras jaunākā izstāde skatāma galerijā Māksla XO.

Izstāžu Augusts un Latgales rapsodija recenzija. Prasme izjust dzīvi

Galerijā Māksla XO ir aplūkojamas divas ievērības cienīgas personālizstādes. Šoreiz viena no tām, pieteikta ar globālu tvērienu, mani pavisam negaidīti aizrāva personiski, savukārt otra risina savai ģimenei personiski interesantus jautājumus, kas visus intriģē, pateicoties dzimtas labajai slavai

Gribu dzīvot tagad. Intervija ar Annu Heinrihsoni

Māksliniece Anna Heinrihsone pēta vecuma švīkas, kopā ar leģendāra Maskavas teātra šuvējām rokas pa kažokādu atgriezumiem, jūtas neomulīgi istabā bez grāmatām.«Pagājušonakt man bija sapnis – galeriste saka – tā siena bija tikai uz atklāšanu, jauc nost. Un man tik žēl!» – mākslinieces Annas Heinrihsones istabā gleznieciskās kompozīcijās á la «Rundāles pils jaunā ekspozīcija» lēnām vīst izstādes atklāšanā sadāvinātie ziedi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide