Otrdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Brāļiem Šiciem PK astotajā posmā sudraba medaļas

Latvijas kamaniņu sportisti Juris un Andris Šici sestdien Austrijā Pasaules kausa (PK) astotajā etapā izcīnīja sudraba medaļas, kamēr uzreiz aiz vadošā trijnieka ierindojās perspektīvie Mārtiņš Bots/Roberts Plūme.

Rastorgujevam četras kļūdas un 45. vieta klasikā Anholcā(1)

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs ar četrām kļūdām šaušanā piektdien Pasaules kausa septītajā posmā Itālijā 20 kilometru individuālajā distancē ieņēma 45.vietu, Aleksandrs Patrijuks finišēja 81.vietā un Edgars Mise - 93.vietā.

Nolikt savu labklājību un sapņus pie kājām Latvijas neatkarībai(5)

Vai sapnis par neatkarīgu Latviju var būt svarīgāks par paša un ģimenes labklājību? Atteikties no iespējas būt pasaules sporta elitē kopā ar okupācijas varu un palikt pie "sasistas siles" vai turpināt saņemt svešas varas sniegtos labumus un gozēties slavas saulītē? Pirms 30 gadiem, aukstā janvāra dienā Latvijas bobsleja saime izlēma būt kopā ar Latvijas tautu un atteikties no līdzdalības PSRS izlasē. Bijām jauni, karstgalvīgi, apņēmības pilni cīnīties par savu valsti, ja nepieciešams – arī ar asinīm. Kas būs rīt – neviens nezināja, bet sapnis par Latviju bija spēcīgāks par jebkurām bažām par nākotni.

Slēpotājai Eidukai kāpums pasaules rangā

Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka pēc lieliskajiem panākumiem Tour de ski pasaules rangā ir pakāpusies dažas vietas gan distancē, gan sprintā, ceturtdien iznākušajā jaunajā Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) listē distancē ieņemot 62.vietu, bet sprintā 75.vietu no vairāk nekā 2500 slēpotājām, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

Zirne izcīna devīto vietu Pasaules kausa posmā

Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne svētdien izcīnīja devīto vietu Pasaules kausa septītā posma sacensībās, kamēr Elīza Tīruma un Kendija Aparjode bija attiecīgi 12. un 14.pozīcijā.

Brāļi Šici PK septītajā posmā izcīna bronzu

Kamaniņu braucēji brāļi Juris un Andris Šici sestdien Vācijā Pasaules kausa septītajā posmā izcīnīja trešo vietu, kamēr vadošajā desmitniekā ielauzties spēja arī Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, ekipāžai ierindojoties astotajā pozīcijā.

Melbārdis/Miknis izcīna sesto vietu PK posmā

Latvijas bobsleja divnieks Oskars Melbārdis/Matīss Miknis sestdien Šveicē Pasaules kausa (PK) desmitajā posmā ierindojās sestajā vietā, bet ekipāža Ralfs Bērziņš/Arnis Bebrišs sasniedza 16.ātrāko laiku.