Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Ziemas sports

Stepčenko 13.vieta Eiropas čempionātā daiļslidošanā

Latvijas sportiste Sofja Stepčenko sestdien Kauņā Eiropas čempionātā daiļslidošanā izvēles programmā ieņēma 13.vietu, arī čempionāta noslēgumā ierindojoties 13.vietā, bet par uzvarētāju kļuva Beļģijas sportiste Luna Hendriksa.

Robežniece/Bogdanova divnieku sacensībās Eiropas čempionātā kamaniņu sportā izcīna trešo vietu

Latvijas sportistes Marta Robežniece un Kitija Bogdanova sestdien Austrijā Pasaules kausa kamaniņu sportā ceturtajā posmā, kas vienlaicīgi ir arī Eiropas čempionāts, divnieku sacensībās ieņēma ceturto vietu, Eiropas meistarsacīkstēs izcīnot trešo vietu, Anda Upīte/Zane Kaluma Pasaules kausa vērtējumā ieņēma piekto un Viktorija Ziediņa un Selīna Elizabete Zvilna - 11.vietu, Eiropas čempionātā ieņemot attiecīgi ceturto un devīto vietu.

Bots un Plūme Eiropas čempionātā kamaniņu sportā otrie divnieku sacensībās

Latvijas sportisti Mārtiņš Bots/Roberts Plūme sestdien Austrijā Pasaules kausa kamaniņu sportā ceturtajā posmā, kas vienlaicīgi ir arī Eiropas čempionāts, divnieku sacensībās ieņēma otro vietu, Raimonds Baltgalvis/Vitālijs Jegorovs ierindojās 11., bet Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts - 13.vietā.

Pasen nebijušā vietā © DIENA

Latvijas vīriešu biatlona komanda (Renārs Birkentāls, Edgars Mise, Andrejs Rastorgujevs, Aleksandrs Patrijuks) Pasaules kausa (PK) 5. posmā Vācijas pilsētā Rūpoldingā 4 x 7,5 kilometru stafetes sacensībās finišēja 12. pozīcijā 23 komandu konkurencē. Iepriekšējo reizi labāko divpadsmitniekā izdevās iekļūt 2017. gada decembrī, kad vēl startēja Latvijas biatlona leģenda Ilmārs Bricis un mūsu kvartets izcīnīja 10. vietu

Neizturēja spriedzi © DIENA

Rezultātu summa sliktāka un vieta zemāka. Latvijas 17 gadu vecā daiļslidotāja Sofja Stepčenko Eiropas čempionātā (EČ) Lietuvas pilsētā Kauņā pēc īsās programmas ar 52,53 punktiem ieņem 21. pozīciju. Piektdien pulksten 18 sāksies izvēles programma vīriešiem. Latvijas cerība Deniss Vasiļjevs pēc īsās programmas ir piektais

Vasiļjevs: laiku līdz olimpiskajām spēlēm uztveru kā vienu garu sezonu © DIENA

Kaut Latvijas labākais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs vēlētos, ka mainās cilvēku uztvere un sportā tik liels uzsvars vairs neliek uz sasniegto rezultātu, viņš saprot, ka lielākā daļa cilvēku to sagaida, tāpēc pats laiku līdz 2026. gada olimpiskajām spēlēm uztver kā vienu garu sezonu, 2022. gada Latvijas labākais sportists pastāstīja intervijā žurnālam Sporta Avīze.