Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziemas sports

Eidukas titulētā trenere Kovalčika: Patrīcija sasniegs virsotni © DIENA

Latvijas vadošās distanču slēpotājas Patrīcijas Eidukas trenere ir Justina Kovalčika - titulētā Polijas sportiste, kura nesen beigusi karjeru un šobrīd trenē arī šīs valsts izlasi. Intervijā izdevuma Sporta Avīze februāra numuram viņa stāsta par no tautiešiem saņemto kritiku par konkurentes trenēšanu, Eidukas straujo progresu un citām tēmām.

Neparasts finišs Šveicē © DIENA(1)

Atšķirīga favorītu motivācija, nepierasta trase un sarežģīti laikapstākļi radīja ne mazumu pārsteigumu un pat kuriozu kamaniņu braukšanas Pasaules kausa pēdējā posmā Sanktmoricā. Šajā situācijā teicami noorientējās Latvijas sportisti, kuri sezonu pabeidza uz augstas nots.

Eidukai sarežģījumi pirms pasaules U23 čempionāta

Gatavojoties pasaules U23 čempionātam, kas nākamnedēļ sākumā sāksies Somijas pilsētā Vuokati, pāris nepatīkamus momentus piedzīvojusi Patrīcija Eiduka. Latvijas vadošā distanču slēpotāja tomēr beigu beigās ir nokļuvusi Somijā un atlikušās sešas dienas turpinās gatavošanos čempionātam, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

Izlems starp Rīgu un Bratislavu © DIENA(7)

Divi pretendenti palikuši uz 2021. gada pasaules hokeja čempionāta (PČ) sarīkošanu. Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) valdes sēde notiks otrdien vai trešdien. Tad arī tiks izlemts – vai PČ norisināsies Rīgā vai Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā