Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +10 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Ziemas sports

Silovam mērķis gūt augstu vietu PČ © DIENA

Svarīgākās sezonas sacensības šajā nedēļas nogalē aizvadīs ātrslidotājs Haralds Silovs. Vienīgais Latvijas pārstāvis pasaules čempionātā startēs masu startā un 1500 metru distancē.

Rastorgujevs PČ sāk ar augsto 15. vietu sprintā

Andrejs Rastorgujevs piektdien pasaules čempionātā biatlonā Pokļukā ieņēma 15.vietu desmit kilometru sprintā, Edgars Mise ierindojās 89.vietā, bet Roberts Slotiņš 95.vietā, kamēr uzvaras laurus plūca Zviedrijas slēpotājs Martins Ponsiluoma.

Prūsis: Vai esam gatavi būt "otrā ešelona" valsts bobslejā?(6)

Latvijas izlases bobslejisti ir pieradinājuši mūs pie izciliem rezultātiem. Mums ir Olimpiskie čempioni, Pasaules čempioni, Latvijas sportisti regulāri kāpj uz pjedestāla Pasaules kausa posmos. Ilgus gadus esam neapstrīdami līderi starta ieskrējienā gan divniekos, gan četriniekos – Latvijas sportistiem joprojām pieder ieskrējiena rekordi septiņās pasaules trasēs Publikai, protams, ir redzama tikai "gaišā puse" – sasniegumi, medaļas, fanu mīlestība. Tam visam "aiz muguras" ir milzu darbs, ko ik dienu iegulda sportisti, treneri, komandas personāls. Kamēr komanda cīnās un nes Latvijas vārdu pasaulē, treniņu apstākļi pašu mājās pasliktinās, jo uz sportu, sportistiem un tiem nepieciešamo infrastruktūru atbildīgie par nozari skatās kā uz Excel tabulu, kur galvenā aile ir "Cik tas maksā tagad?", nevis "Kādu atdevi tas dos nākotnē?".

Eiduka sasniedz Latvijas labāko rezultātu pasaules U23 čempionātos

Vuokati (Somija) notiekošajā pasaules čempionātā distanču slēpošanā U23 grupā 10 km distancē brīvajā stilā ar intervāla startu labi nostartējusi Patrīcija Eiduka no Kokneses novada, izcīnot 7. vietu, kas ir Latvijas labākais rezultāts pasaules čempionātos U23 grupā, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

Eiduka par aukstuma dēļ pārcelto startu PČ: Acu plakstiņi sasala © DIENA

Ārkārtīgi auksto laikapstākļu dēļ U23 pasaules čempionāta sākums Patrīcijai Eidukai un Raimo Vīgantam atlikts par vienu dienu. Sacensību norises vietā Somijas pilsētā Vuokati temperatūras stabiņš noslīdēja līdz –27 grādiem, tāpēc trešdien paredzētais sprints klasiskajā stilā pārcelts uz ceturtdienu.